Жахлива якість обслуговування - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Лілія, опубликован 19 ноября, 2016 год

Лілія 19 ноября, 2016 год Працює нова пошта просто жахливо! У вівторок відпрввили посилку з Бердичева в Івано-Франківську область, отримали аж в суботу. Укрпошта для прикладу, відправили посилку в п'ятницю з Очакова Миколаївська область теж в Івано-Франківську область , отримали у вівторок, причому Укрпошта в понеділок має вихідний. Ціна набагато менша в Укрпошті. Так що перш, ніж скористатись послугами Нової пошти треба добре подумати, адже є дешевша і швидша альтернатива.
Недостатки:
  1. Плюсів я не бачу. Великі мінуси!

Ярослава (Украина, Львів) 21 ноября, 2016 год Повідомлення про погіршення погодніх умов було і сайті Нової пошти і при звінку на колл-центр, я коли відправляла попереджала покупця, що можуть бути затримки з доставкою.
Валерія (Украина, Чернігів) 20 ноября, 2016 год я думаю, що це технічні неполадки, плюс погода не ахті

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Порто Экспресс

Экстра Почта Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер