Жахливе відношення до претендента на роботу - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Гость, опубликован четверг, 17 ноября

Гость четверг, 17 ноября Був лише на співбесіді, в результаті якої склалось дуже негативне враження про роботу відділу кадрів, а саме про некомпетентну та неадекватну роботу рекрутера Анни Істушкіної. Прийшов на їхню базу на Трускавецькій,15 в домовлений час, зателефонував цьому спеціалісту з підбору кадрів, сказала записатись і почекати на прохідній поки за мною не вийдуть. Чекав 15 хв. Дочекався Анну, сказала пройти з нею до офісу. Від неї не почув нічого, по дорозі говорила по телефону. В офісі дала анкету для заповнення, і уставилась в екран, одночасно вирішуючи свої питання по телефону. Ніякої інформації від неї про наявні вакансії, про умови роботи я не почув. Заповнив анкету, почав цікавитись в неї наявними вакансіями та умовами роботи. Нічого по суті я від неї не почув. Зацікавився вакансією оператора відділення, на що отримав таку відповідь, типу що я БУДУ ЗАПІЗНЮВАТИСЬ на роботу, що я НЕ БУДУ ВСТИГАТИ за потоком людей, що це робота з готівкою. Звідки цей спеціаліст може знати що я зможу робити, а що не зможу?? В самій анкеті потрібно вказувати дані про сімю, свій емейл, надавати дані з паспорту та ідентифікаційний код. В результаті я заповнив анкету на посаду курєра, почав розпитувати про умови роботи курєром. На що також не отримав нормальної відповіді. Увесь цей час вона перебивалась на розмови по телефону, на клацання по клавіатурі. В кінці зробила копії паспорта та коду та сказала що якась служба безпеки перевірить анкету на правдивість і що зі мною звяжуться на днях.
Достоинства:
  1. не можу сказати
Недостатки:
  1. Жахливе відношення до КОЛИШНІХ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"