Не рекомендую! Особливо наложений платіж продавцям!!! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Юрій, опубликован 18 октября, 2016 год

Юрій 18 октября, 2016 год Наскільки можна коротко! Відправив на з Києва полтавщину, у Глобине, спіннінг (упаковка - трикутна коробка Нової пошти довжиною 1,5 м. Вартість доставки 88 (!) грн. На секундочку... Покупець просив наложеним, бо в немає терміналів і інтернета для передоплати!!! Пішов на зустріч. Посилку доставили на 2-й, чи 3-й день. Мені смс-ка прийшла, набрав покупця - взяв трубку, сказав, що смс не отримував, але щоб я не переживав - заїде і забере. Я слідкував 3 дні - не забирає. Спробував дозвонитися до покупця - "морозиться" і не відповідає. Інколи виключає телефон... Запідозрив неладне... Коли настав 6-й день зберігання (перші 5 днів зберігання на складі НП безкоштовні), пішов спробував дозвонитися на телефон пітримки Нової пошти - не мрійте!!! НЕРЕАЛЬНО!!! Пішов увечері у відділення... Вони спробували подзвонити, сказали, що з Глобино також намагалися зв*язатися з покупцем - не відповідає. І тут я вияснив, що щоб повернути свій спіннінг, я маю сплатити сумму доставки туди і назад!!! Це близько 150-160 грн.!!! Караул. Нова пошта навіть не збирається блокувати "чесного-шахрая" покупця: ми, мол, лише транспортні послуги... Отак я забив на Нову Пошту і на наложений платіж! І Вам не рекомендую!!! Бо рано чи пізно опинитеся на моєму місці... :( 1 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Одеса) 18 октября, 2016 год А вам не спадало на думку, що можна всього лишень взяти передоплату? Тут про цей "винахід" нової пошти писали вже раз зо ста - тре було просто почитати та подумати! Тим більш, всілякий недешевий та екзотичний крам (на кшталт спініга на зимку!) навряд буде замовляти реальний покупець.
Простий метод перевірити: в разі істотних сумнівів в порядності одержувача надіслати перш якесь сміття - як він прийде та почне сварити - значить, справжній. А як ні - то хай собі потім нова пошта думає - куди то сміття подіти!
Юрій Коробенко (Украина, Київ) 18 октября, 2016 год Може Ви й праві, але враховуючи, наскільки дорогим виявився мій досвід (дякуючи тарифам Нової Пошти), в подальшому відмовляюся користуватися їхніми послугами... Дегевше буде. А про наложку я теж висновок зробив. Тому і ділюся цією історією, щоб народ не попадав на такі "розводи". А чи користуватися Новою Поштою, чи ні - це вже кожен сам собі нехай вирішує. Я пас!!!
Елена (Украина, Житомир) 18 октября, 2016 год Юр,у мене тоже різне було з наложкою...Але ж,з іншої сторони,компанія виконала свої обов"язки-доставила Вам вантаж туди і буде везти назад,ну правда ж? і за це мусить хтось платити.....Друге питання-людський фактор......
Юрій Коробенко (Украина, Київ) 18 октября, 2016 год Але при цьому:
1) повний ігнор отримувача (навіть, якщо він залізобетонно шахрай) - його навіть не блокують у системі Нової Пошти!
2) ТАРИФИ НП - це щось... якщо я раніше сам обходив цю компанію по перевезенню десятою стороною, але йшов на зустріч отаким-от потенційним покупцям, то тепер навіть це не заставить мене переступити поріг Нової Пошти...
Елена (Украина, Житомир) 18 октября, 2016 год Згодна на 100%.....Не погано б було,шоб існувала якась програма,чорний список чи щось інше по таким от "покупцям"......
Юрій Коробенко (Украина, Київ) 18 октября, 2016 год А я про що! Але ж Новій Пошті байдуже - вона гроші за доставку все одно отримає! І далі вони не паряться!!!

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"