Повна жопа - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Гость, опубликован 2 октября, 2016 год

Гость 2 октября, 2016 год Замовив беушний пилосос. З Рівного в Тернопіль. Вказав відділення біля себе. До 30 кг. Мені передзвонили і сказали буде на інше відділення бо не прозодить по габаритах. Я тоді вже насторожився, як плять простий пилосос не проходить. Але спішив і згодився на інше. Приїхав забирати, кажуть підїжджайте на рампу. Кажу по пилосос на рампу, я в руки візьму . Ну ладно, підїжджаю і опуєваю. Лежить конструкція деревяна розмірами десь два з половиною метри на сімдесят сантиметрів, і акуратно по середині тої конструкції мій пилосос в коробочці десь сорок на сорок. І плять я мусів платити за доставку тих дров які вони називають обришитування. На пуй мені воно треба то обришитуваня на старий пилосос. Скажу так ЗАЖРАЛИСЬ. Треба переходити на інші служби. 2 согласны, 0 не согласны

Алексей (Украина, Київ) 2 октября, 2016 год Так, люблять вони ліпити це сране обриштування, тільки дратують цим!
Гость (Украина, Одеса) 2 октября, 2016 год Так і кидайте ту контору попід пуй - все одно з них користі вже не буде! Люди в нас просто звикли все терпіти, все зносити - а нормальний народ давно б ту пошту завалив і владу отих бандо-олігархів скинув!

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер