Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

NP Shopping. Сервіс викупу і доставки товарів з інтернет-магазинів США - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1405

Рейтинг: 3.5, всего отзывов 9508

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Юрий, опубликован 21 сентября, 2016 годЮрий 21 сентября, 2016 год Не так давно Нова пошта презентувала нову послугу - NP Shopping.
Це сервіс викупу і доставки товарів з інтернет-магазинів США. все було дуже помпезно і привабливо. Вартість доставки - $5,8 за кілограм товару, а час доставки від складу в США до споживача - всього 5 днів. Принаймні так говорили в компанії. Ну, я вирішив перевірити новий сервіс на собі. Завів профіль на сайті, замовив товар.
Пройшло два тижні))) В деталях трекінгу написано: «Замовлення Доставляється Інтернет-Магазином На Закордонний Склад Нова Пошта». Це повідомлення з’явилося ще на третій день після замовлення. З того часу нічого не міняється. На сторінці «Зробити замовлення» з’явилося повідомлення: «Друзі! З технічних причин прийом нових замовлень призупинено. Вже найближчим часом всі зроблені та оплачені замовлення будуть доставлені, а прийом нових - відновлено. До зв'язку! Команда NP Shopping». Мабуть Нова пошта переоцінила свої можливості. Це так по-нашому – взяти гроші, налажати і зробити вигляд, що все нормально працює :)
Почекаю ще трохи
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина, Київ) 22 сентября, 2016 год мне уже с нп шоппинга пришло несколько посылок, несколько еще жду (сроки капитально они завалили, но я догадывался что так и будет поэтому не заказывал ничего критично необходимого срочно). а на сайте их статус не изменился. похоже информация на сайте не обновляется.
Юрий (Украина, Полтава) 4 октября, 2016 год мне прислали другой трекер. там написано, что посилка уже в Украине. жду)


НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Нова пошта» - заснована в 2001 році українська компанія, що за 16 років на ринку експрес-доставки стала його лідером та драйвером розвитку. Місія «Нова пошта» - легкий сервіс доставки для...
, , ,

Адреса и контакты

Курьерские службы новости

Курьерские службы

ТОВ Спецкурьер

Рейтинг: 5
2 отзыва
YBpost

Рейтинг: 5
2 отзыва
Key Logistics

Рейтинг: 5
2 отзыва
Порто Экспресс

Рейтинг: 5
2 отзыва
Экстра Почта Экспресс

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
Компания "GreenPost"

Рейтинг: 4.7
28 отзывов
Shipmatica - доставка товаров из США

Рейтинг: 4.6
5 отзывов
Курьерская служба "Send IT"

Рейтинг: 4.5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться