NPshopping - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Irina Akhmedova27803http://www.otzyvua.net/user/27803, опубликован 12 сентября, 2016 год

Irina Akhmedova 12 сентября, 2016 год Сервіс NP shopping працює погано. Я розумію, що вони лише розвиваються в цьому напрямку, але не треба було тоді зазіхати на такі короткі терміни!
Моя історія: зробила замовлення 10.08. Лише через 5 днів, а не 4 години, як вказано на сайті, вони підтвердили можливість викупу товару. Перерахувала їм гроші в той же день - 15.08. Через три дні зробила запит, щоб дізнатися стан речей, відповідь отримала 20.08., що замовлення викуплене. З тих пір писала, телефонувала, заявки залишала, погрожувала вже багато раз. Сьогодні 12.09. - нічого не змінилося.
Судячи з інформації на сайті , моє замовлення мало би бути в мене через 7-9 робочих днів. Хоч би через 1,5 місяці забрати. Правда, зробили безкоштовну доставку до України, як компенсацію.
Бісить одне, якщо заявили, що зробите доставку за такий короткий час, то так і робіть! Якби написали "буде через місяць", ніхто б і не скаржився.
Не рекомендую цей сервіс.

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"