NP Shopping - лохотрон! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Михайло, опубликован 19 августа, 2016 год

Михайло 19 августа, 2016 год Я зробив замовлення на сайті NP Shopping 16/08/16 о 16:49. Підтвердження отримав 17/08/16 о 11:40, о 12:57 оплатив. Отримав підтвердження оплати, і після цього - жодної інформації, чи було моє замовлення викуплено. На гарячу лінію додзовнився 18/08/16 з 10го разу: працівник колцентру побажав здоров'я та терпіння :). Написав два звернення на сайті novaposhta.ua та npshopping.com: 18/08/16 та вранці 19/08/16, станом на 15:30 19/08/16 - нуль реакції. Гарячі лінії розважають музичкою... 6 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Київ) 8 сентября, 2016 год В мене така ж сама ситуація. Ні товару, ні повернення грошей чи навіть будь-якої інформації так і не отримав. Пройшло вже більше місяця. Нікому не рекомендую цей псевдо-сервіс.
Андрій (Украина, Київ) 5 сентября, 2016 год Вже майже місяць пройшов з моменту оплати замовлення #57A478C855BDA - так і висить в статусі "Викуплено". На зворотній зв*язок на пошту прийшла відповідь на скаргу, що замовлення оброляються в порядку черги! Ну клас! А раніше ще писали, що зі мною зв*яжеться менеджер, але так і не зв*язався.
Не користуйтеся цим сервісом, питання тепер - як повернути гроші.
І особливо не ризикуйте з чимось дорогим.
Buka Buka (Украина, Харків) 26 августа, 2016 год Подтверждаю ранее написанный отзыв.
23.08 оплатил заказ( ЗАМОВЛЕННЯ #57BBDEF3B7D01), в ответном письме указано что товар будет выкуплен МАКСИМУМ за 4 часа. Сейчас 26.08 и ноль реакции с их стороны. Максимум что позвонил робот и сказал что они прилагают максимум усилий.
Вывод: Лажа полнейшая. Использование категорически не рекомендуется.

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

, , ,