Дорого і неякісно. - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Гость, опубликован 6 августа, 2016 год

Гость 6 августа, 2016 год Довгий час користувалася послугами Нової Пошти, але відправляючи останній раз посилку, пообіцяла, що це останній раз користуюся їхніми послугами. У вказаний термін посилка не приходить (Львів-Київ відправлена до обіду посилка, прийшла через три дні!!!), послуги дуже дорогі, заплатила 135 грн. за посилку максимум 500 гр., оцінену на 18000 тис грн. Під час розмови з працівником даної служби, було вияснено мною, що Нова Пошта не несе відповідальності за цілісність вантажу, на моє питання від чого я страхую посилку, відповідь була невнятна, як можна так працювати??? на питання чи при втраті посилки мені вертається кошти за неї, відповідь та сама. У відділенні Новою Пошти від інших клієнтів дізналася, ще інформацію, що вернути кошти за оцінку посилки нереально, складаються акти, після цього складаються ще акти, ті акти розглядаються і на тому КІНЕЦЬ, ні посилки, ні грошей. 3 согласны, 0 не согласны

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"