Якість обслуговування - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Предчук М.М., опубликован 29 июля, 2016 год

Предчук М.М. 29 июля, 2016 год Дружина отримувала два пакунки. З м. Дніпра і міста Києва (якщо це хтось читає з "НП" - номери накладних 59000195561085 і 59000195430832). При оформленні відправники не знали ні її імені, ні по-батькові, тільки ініціали. При оформленні "НП" у відділеннях даних міст допустили помилку - маючи в базі даних ім'я Лідія, вони написали Лілія. І почалось. В Івано-Франківську відмовились видавати. Були звінки на гарячу лінію, на якій спочатку казали, що таке допускається, а потім почали говорити, що ця помилка змінює повністю суть слова. Причому, спочатку оператор гарячої лінії сказала дружині, що її просто вирішили поставити на місце працівники Івано-Франківського відділення № 8 і сама їм телефонувала (оператор), просила видати пакунки, але...Через помилку оформлювачів люди в Дніпрі і Києві, які відсилали пакунки, йшли на "НП" писати заяви, що отримувач Лідія а не Лілія ; дружина втратила годину часу і нервів і запізнилась на роботу. Дозвонитись до бодай якогось керівництва "НП" неможливо, оператори ніякі номери не дають. В кінці цієї всієї ситуації дружині позвонили і вибачались. Самі розумієте, що ті вибачення їй уже були потрібні як хз. Як ви думаєте, працівники "НП", де я , чи дружина, будемо наступного разу отримувати відправлення ? 2 согласны, 0 не согласны

Предчук М.М. (Украина) 29 июля, 2016 год Закінчилось все нелогічно, як і починалось. Виявилось, ні відправник з Дніпра, ні відправник з Києва не ходили в свої відділення а вирішили все по телефону. У віділенні № 8 м. Івано-Франківськ дружині щось бурмотіли як їм шкода, що виникла така ситуація. Обзвонили знайомих по країні і дійшли висновку:
1. Робота операторів гарячої лінії не професійна. В нашому випадку різні дівчата-оператори по різному трактували ситуацію
2. Щодо відділення №8 м. Івано-Франківськ. Звичайний побутовий рагулізм , абсолютне невміння , небажання допомогти і хамство дрібних клерків, які думають, що працюють в приймальні апостола Петра
Гость (Украина) 29 июля, 2016 год А если сотрудник отделения отказывается оформлять получателя как Вы хотите - звоните на горячую линию, глядя прямо в глаза этому сотруднику.
Гость (Украина) 29 июля, 2016 год Думаю будете получать отправления Новой Почте. Возможно в данной ситуации виноват тот кто не проверил подписывая накладную, тот кто не позвонил получателю и не уточнил фамилию.
Предчук М.М. (Украина) 29 июля, 2016 год Де ви в моєму коментарі бачили хоч натяк на прізвище ?
Гость (Украина) 29 июля, 2016 год Дается накладная на подпись и оператор говорит, что бы проверяли. Это нормально.
Другое дело если нет невнимательности, а отказываются ставить получателя, как хочет отправитель. Для этого есть надпись : "К Вашим услугам контактный центр, телефон 0800500609" Звоните и говорите :"Я на отделении сейчас и не хотят тут указывать получателя, как я хочу". Отправитель имеет право.
Василь (Украина, Одеса) 29 июля, 2016 год Питання риторичне )

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер