Відділення в Черкаській області м. Корсунь-Шевченківський - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Юлія, опубликован 23 июля, 2016 год

Юлія 23 июля, 2016 год Дуже неякісне обслуговування! Вже декілька разів представник Нової пошти намагається обдурити з ціною!! Вимагає завищену ціну за товар та доставку. Не вірте, якщо Вам пропонують заплатити ціну, яка, згідно з Вашими підрахунками, не відповідає реальній сумі. Телефонуйте в контакт-центр і вирішуйте проблему! Кожного разу зустрічаюся з такою ситуаціює. Не знаю, хто в цьому винен, але Нова пошта має краще контролювати своїх працівників. Якщо нічого не зміниться і будуть дерти гроші, як раніше, то просто відмовлюсь від послуг пошти. 1 согласны, 0 не согласны

Василь (Украина, Харків) 23 июля, 2016 год Шось мені підказує, що навіть контакт із контакт-центром багатьох проблем не вирішить... Взагалі, дуже розпаскудилась Нова Пошта останнім часом.
І, до речі: а що це в рекламі увесь час локшину вішають "ми 15 років на ринку"?!?
У нас в місті НП з"явилася десь 2005року - ніяк не раніше!

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"