Не рекомендую! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Альона, опубликован 9 июля, 2016 год

Альона 9 июля, 2016 год Маю розчарування співпрацювати з цією шарашкиною канторою! Оплатила міжнародну доставку Укр-Ірл посилки вагою 300кг(не дешево!) обіцяли 7-10 роб днів, де зайняло вже місяць і я ще не отримала даної посилки. Менеджер відповідальний за доставку моєї посилки, Віталій на мої мейли не відповідає, єдине написав відповідь на моє питання про customer service - у нас такого немає!! Дивно, що МЕНЕДЖЕР(з міжнародної доставки!!!) і без сервісу! Виславши всі необхідні документи підтверджуючі мою проплату, стверджує, що ще кошти не надійшли. Телефонувала в свій банк, все пішло, ще першого дня!!! Пропоатила 10 тис грн в Україні, і таможню 200€, виникає питання: чи ця кантора взагалі доставить щось колись??? Буду користуватися іншими перевізниками, але більше не звернуся в нову пошту і НІКОМУ не пораджу! Розчарування!!! Хотіла українського перевізника, маю!))) А саме гірше, що ніхто не хоче з тобою навіть говорити! Я маю надію, що цей безсервісовий сервіс швидко зникне з ринку! 2 согласны, 0 не согласны

Василий (Украина) 10 июля, 2016 год пользуйся лучше компанией мист экспресс в таких случаях, мне телефон с Польши доставили под дом за 9 дней

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"