Ужасное отношение - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Гость, опубликован 14 июня, 2016 год

Гость 14 июня, 2016 год Вже не вперше виходжу незадоволена з будь-якого відділення нової пошти
По-перше: у залі сидить 5 красунь, з яких лише одна-дві обслуговують клієнтів.
По-друге: з яких це пір працівники нової пошти стали банківською установою по перевірці оплачений продукт чи ні ?
Так як відмовилися видавати посилку, бо їм не було відомо чи оплачена ця посилка чи ні. але в базі і на всіх друківках було видно, що лише варто оплатити за пересилку.
По-третє: видаються картки,але навіщо ? якщо жоден з працівників ніколи сам не запитається чи маєш ти її чи ні ??
я все розумію, що ці працівники працюють під впливом людського фактору заздрості. Інакше пояснити таке відношення не можу.
Чому після походу на нову пошту в мене повинно складатися таке враження, що я комусь щось винна? я плачу за це гроші- це по перше ! По друге, варто звертати увагу, за якими критеріями підбираєте персонал .
Як міннімум, це повинна бути особа більш-менш адекватна та людяна.

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер