Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Здерли ні за що гроші - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1288

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 9366

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Яна, м. Київ, опубликован 6 июня, 2016 годЯна, м. Київ 6 июня, 2016 год Хочу висловити претензію щодо роботи Нової пошти в м.Київ на вул.Закревського,18 відділення №33! Я на День Народження племінниці замовила дит. велосипед. Він прибув якраз на Д.Н. 25.05.16р. Завчасно, я уточнила у консультанта магазину яку суму з пересилкою повинна заплатити, вона складала 1 169 грн. На пошті, мене попросили заплатити 1 213 грн. На моє питання за що, мені працівниця сказала, що 2% я плачу ще за страхування товару. Керуючись , що мені в цей день потрібно було йти на Д.Н. з подарунком, вирішила все таки заплатити цю суму, і не звернула увагу на чек, і даремно зробила, тому ,що в ньому стояла вибита ціна 1 169 грн, в мене питання: чому не зазначили суму яку я переплатила? Я зв'язалася з консультантом магазину чому мене не попередили що я повинна була доплачувати ще 2%! І як згодом вияснилося, я не повинна була платити ці гроші , а навіть якщо платить, то 2% це не 44 грн як я заплатила , а 23грн! Консультант зв'язався з Новою поштою на Закревського, 18, де працівники запевняють , що я заплатила 1 169грн! Скажіть будь ласка, кому пішли мої 44 грн?? Працівниці, що мене обслуговувала в карман ???
З таким ставленням до клієнтів, я більше не хочу користуватися їхніми послугами, і буду категорично відмовляти своїх знайомих і близьких!!!
3 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина) 7 июня, 2016 год Рахується так. Сума + 2% від суми + 20 грн. (це те що ваш грошовий переказ йде назад відправнику). Я пропрацювала довгий час на НП, тому можу вам сказали лише одне. Коли ви замовляєте щось через інтернет, відправники дуужееее -дууужжее рідко повідомляють що ви повинні оплатити те, що гроші повертаються. Якщо вам потрібен чек, зверніться на відділення і вам його обов"язково нададуть. Ви оплатили все правильно.


НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Нова пошта» - заснована в 2001 році українська компанія, що за 16 років на ринку експрес-доставки стала його лідером та драйвером розвитку. Місія «Нова пошта» - легкий сервіс доставки для...
, , ,

Адреса и контакты

Курьерские службы новости

Курьерские службы

ТОВ Спецкурьер

Рейтинг: 5
2 отзыва
YBpost

Рейтинг: 5
2 отзыва
Key Logistics

Рейтинг: 5
2 отзыва
Порто Экспресс

Рейтинг: 5
2 отзыва
Экстра Почта Экспресс

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
Компания "GreenPost"

Рейтинг: 4.7
28 отзывов
Shipmatica - доставка товаров из США

Рейтинг: 4.6
5 отзывов
Курьерская служба "Send IT"

Рейтинг: 4.5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться