Здерли ні за що гроші - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Яна, м. Київ, опубликован 6 июня, 2016 год

Яна, м. Київ 6 июня, 2016 год Хочу висловити претензію щодо роботи Нової пошти в м.Київ на вул.Закревського,18 відділення №33! Я на День Народження племінниці замовила дит. велосипед. Він прибув якраз на Д.Н. 25.05.16р. Завчасно, я уточнила у консультанта магазину яку суму з пересилкою повинна заплатити, вона складала 1 169 грн. На пошті, мене попросили заплатити 1 213 грн. На моє питання за що, мені працівниця сказала, що 2% я плачу ще за страхування товару. Керуючись , що мені в цей день потрібно було йти на Д.Н. з подарунком, вирішила все таки заплатити цю суму, і не звернула увагу на чек, і даремно зробила, тому ,що в ньому стояла вибита ціна 1 169 грн, в мене питання: чому не зазначили суму яку я переплатила? Я зв'язалася з консультантом магазину чому мене не попередили що я повинна була доплачувати ще 2%! І як згодом вияснилося, я не повинна була платити ці гроші , а навіть якщо платить, то 2% це не 44 грн як я заплатила , а 23грн! Консультант зв'язався з Новою поштою на Закревського, 18, де працівники запевняють , що я заплатила 1 169грн! Скажіть будь ласка, кому пішли мої 44 грн?? Працівниці, що мене обслуговувала в карман ???
З таким ставленням до клієнтів, я більше не хочу користуватися їхніми послугами, і буду категорично відмовляти своїх знайомих і близьких!!!

Гость (Украина) 7 июня, 2016 год Рахується так. Сума + 2% від суми + 20 грн. (це те що ваш грошовий переказ йде назад відправнику). Я пропрацювала довгий час на НП, тому можу вам сказали лише одне. Коли ви замовляєте щось через інтернет, відправники дуужееее -дууужжее рідко повідомляють що ви повинні оплатити те, що гроші повертаються. Якщо вам потрібен чек, зверніться на відділення і вам його обов"язково нададуть. Ви оплатили все правильно.

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер