Тупа пошта, гірше нікуди - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От анонімно, опубликован 24 мая, 2016 год

анонімно 24 мая, 2016 год от і настав той день, коли і я пишу відгук про роботу Нової пошти. При чому відгук поганий. Дуже незадоволена роботою цієї фірми, це навіть м*яко сказано. Вже не перший раз маю з ними проблеми, та ще й за свій кошт. Пишу ситуацію. На одному з сайтів замовляла собі подарунок - шапка з шарфом. Було в них відкрите відділення на Шуварі у м.Львів. Це поблизу мого дому, отже я замовила на це відділення. Доставка і пакування було оплачене. Не знати по яких причинах, це відділення зачиняється (мабуть дорога оренда і невигідно там бути) без попередження і оголошення. При тому всьому їхні меблі стоять ще по сьогоднішній день, а вже пройшло 2 місяці з моменту як вони не працюють і ніякого оголошення немає, що дане відділення не працює (тобто вводять людей в оману). Ось і надіслали мій подарунок на відділення, яке по суті не працює. Про те, що мій подарунок прийшов на відділення, якого вже не існує, Нова пошта не надіслала мені смс, як зазвичай вони роблять і не подзвонили мені, не пояснили, що такого відділення нема...Тобто вони не повідомили ні одержувача, ні відправника. А могли надіслати цей подарунок на сусіднє відділення, або подзвонити і пояснити таку ситуацію, що можливо кинути мою посилку на інше відділення. Абсолютно ніякого попередження. Пройшло 30 днів, як мій подарунок валявся в них незнати де, як мені приходить смс від Нової пошти: Шановний клієнт! Ваше відправлення за ТТН *** не було забране протягом 30 днів. Згідно умов компанії Нова пошта, відправлення прибуло на склад віддаленого зберігання. При виникненні питань, звертайтесь за номером (0532) 696-169 - от що це за оператор такий??? чому я маю тепер дзвонити??? Це вже друге замовлення, яке вони по чиїсь помилці зі своїх працівників відправляють МІЙ товар на утилізацію...Хоча я більше, ніж впевненна, що вони так роблять аби забрати собі товар...Хтось буде носити мою шапку і мій шарф...а якби це було грошове відправлення...Якби там мені йшов переказ на 1000 грн, його також відправили б на утилізацію?? Жахлива пошта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! буду всіх відговорювати від користування її послугами і сама більше зв*язуватись з нею не буду...Вже вдруге стаю на одні і ті самі граблі. 4 согласны, 0 не согласны

анонимно (Украина) 25 мая, 2016 год Доброго дня. Я також часто користуюсь поштою, а Ви подумали як посилка з закритого віддлення могла попасти на склад відділеного зберігання? Чи телефонували Ви на гарячу лінії щоб дізнатися долю Вашого вантажу?? Як казав мій старшина: "Десь ви мене дурите, але не можу зрозуміти де"

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"