Це Перша високоорганізована пошта в Україні - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Віталія, опубликован 6 апреля, 2016 год

Віталія 6 апреля, 2016 год Я досить довго користуюсь послугами НП і проблеми поки що не виникало. Одне скажу. Почитавши нижче відгуки, зрозуміла, що конкуренти стараються "обгадити" підприємство НП. Моя думка це Перша високоорганізована пошта в Україні!!! 1 согласны, 2 не согласны

Василь (Соединенные Штаты Америки, Potwin) 7 апреля, 2016 год -Угу, саме так! Нейбільш організована шахрайська контора в Україні, сьогодні живе тільки за рахунок своїх агентів, які періодично "замовляють" товар і не приходять на відділення. Звісно, продавець просто ВИМУШЕНИЙ власним коштом "катати" товар в обидва кінці... Аферисти!
Krivbass (Украина) 6 апреля, 2016 год Так і я так раніше гадав! До поки сам з біною не зіткнувся. Моє підприємство частіше їхніми машинами користується, а ніж своїми!!! Я ходив до НП як до профессіоналів і завжди мені траплялися висококваліфіковані фахівці, та що там траплялися, вони й досі там працюють Кривий Ріг відділення №8. Та от коли на власні очі побачив роботу відділення №3 м.Днапродзержинськ, цей бруд, нахабність, бля (вибачаюсь) та я бачив як робітник плюнув із зали в склад, просто повернувся і плюнув, я бачив як оператор обслуговуючи клієнтів побігла до знайомих. Коли мій відправник почав пересказувати процедуру пакування головний по відділенню просто повернувся і пішов, тупо не дослухавши людину і повернувся за декілька хвилин з кавою, після чого з нахабним виглядом спитав "так на чЁм мі там...?"! Конкуренти))) Та якщо НП зараз у екстренному порядку перегляне свою політику з кадрів і буде слухати кожного клієнта, то не який ДіХаЄль, або експреси на ринок не зайдуть, якщо ж ні, то залишилося не більше а ніж півроку!!! А замість того що б наймати людей співаючих "хвалебні акили" краще ловіть час, що так швидко від вас біжить! Я просто не уявляю як так можно швидко втрачати ринок, хтось на горі мабудь розлінився, або змінився!

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"