Про відділення № 1 Львів Городоцька - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От юлія, опубликован 21 марта, 2016 год

юлія 21 марта, 2016 год Наша компанія 17.03.2016 відправила товар до клієнта, випадково забувши вказати послугу "Доставка на офіс". Товар приїхав на 1 склад у м.Львів, а клієнту прийшло повідомлення про те, що потрібно забрати з відділення. Клієнт нам це повідомив і ми написали заяву з проханням оформити доставку до клієнта за наш рах., відвезли цю заяву начальнику відділення, начальник відділення вніс всі дані в базу і в понеділок 21.03.2016 отримуєм знову скаргу від нашого клієнта. Виявляється, кур"єр привіз товар на офіс і вимагає 40 грн за доставку ( хоча ми писали заяву , що оплатим самі). З безвиході наш клієнт оплатив цю доставку, а на гарячій лінії повідомили, що всі наші прохання і заяви вони бачать, проте чому кур"єр все ж не погоджувався віддати товар нашому замовнику - пояснити не можуть. Через їхню плутанину і недоопрацювання фірми втрачають клієнтів.А Нова пошта хоч і винна в цьому - вимагає від нашого клієнта йти на відділення і писати заяву - щоб все ж той платіж все-таки перевели на нас. Шановне керівництво НП, невже Ви думаєте, що в такій ситуації доречно вимагати подібні дії ??? Через таких олухів як ви люди втрачають клієнтів, а ви нічого крім підняття цін не робити. Бездарі, нема слів. Толку з того що пишеш вам ті заяви - ви як тупорилі - нічого не вирішуєте !!!!!! 1 согласны, 0 не согласны

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер