Ну що Народ, почнемо з Нової Пошти, це конкретне, рейдерсько-мафіозне - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta Киев, пл. Печерская, 1
От Teneta Netu22176http://www.otzyvua.net/user/22176, опубликован 3 марта, 2016 год

Teneta Netu 3 марта, 2016 год Ну що Народ, почнемо з Нової Пошти, це конкретне, рейдерсько-мафіозне кідалово!!
Хто знає людей які перші розпочали БОЙКОТ проти рОсійських товарів. Ми знаємо, отже я вам на разі повім, що Нова Пошта це конкретно рейдерсько -Мафіозна структура для монополізації в центральних районах міст України, і для прокачки клієнтів. Хто з ними вкладає юридичні акти, тому вони за безцінь провозять товари, але не так просто домовитись, треба бути "сВоїм".Рейдерськими захватами, підкупними чиновниками, хитрощами і хабарями, а також аукціонами без ОГОЛОШЕНЬ і колекторськими вимогами, привласнені величезні приміщенння, на перших поверхах, часто разом з підвалами і другими поверхами. Розпочинаємо Бойкот. Я розумію що на Укрпошті безбожно крадуть, інші знаходяться в ,,далекому місці від дому, але спробуємо курєрські доставки, Міст -Експрес, Нічний-Експрес, Укрпошту по наложці, Інтайм. Але з мафією слід скрізь боротися, а не тільки там де нам це зручно))

Влад Степанчук 14 марта, 2016 год Сказочник ппц. ..

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

, , ,