Больше чем ужасно. - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Полина, опубликован 6 января, 2016 год

Полина 6 января, 2016 год Посылку на почте, отправитель оформил еще 4.01. Я заказала специально с расчетом, что прибудет максимум 6.01. Два дня посылка просто видимо валялась где-то в углу и о ней никто не вспоминал. Только СЕГОДНЯ 6.01. поменялся статус, что она якобы выехала из Харькова. На горячей линии вчера, говорили одно, сегодня совсем другое. Оказывается она еще и через Кременчуг будет ехать. Что за отношение к клиентам? Фу! Вообще получается, что она непонятно когда придет. Так может я тогда за доставку не заплачу, раз она не в срок приедет!!! Новая Почта оборзели! 2 согласны, 1 не согласны

резус (Украина, Київ) 8 января, 2016 год Як чудово смішно читати такі не далекоглядні коментарії, дівчини-поліни-) таке відчуття що в дитячомі віці до даної особи відношння мали близьке до її ім'я і інколи откривали двері головой. Шановна, заради однієї Вашою відправки(максимум до 20 кг) відразу ж автіву гнати не будуть, у кожному відділенні мається час коли вантіжвки прибувають і відбувають і коли ваша щира одеська ментальність дотягує Вашу "відправку" під кінець дня, коли ж його ще принести як не ноччю, і очікувати на те що оператор з відділення в жменях побіжить його доставляти не лише смішно ай тупо. ЗВИЧАЙНО ВОНОВ АЛЯТИМЕТСЯ В УГЛУ ПОКИ ЙОГО НЕ ВІДПРАВЛЯТЬ,В НАКЛАДНІЙ ПИШУТЬ ДАТУ ВІДПРВКИ, але це ментальність.
У водія не має своєї родини близьких Він як конь паше заради дівчинки-поліни, йому не потрібно в різдвяні сввята відпочивати разом із сім"эю, навіщо, адже дівчинці-поліні потрібно в святкові дні доставити дуже важливу відправку,яку не можна було відправити наперед, а потрібно саме у свята відправити. І потім виставляти ідеотичні коментарії.Цеж дуже важко завітати абож зателефонувати на відділення та проконсультуватися, як його краще відправити щоб як найшвидше воно дійшло, легше із за своєї неграмотності виставляти претензії. А про те те що вантаж їде через Кременчуг це цілком резонно, адже Шановна, якщо заради лише вашої посилки відправити її не по маршруту(рекомендую ознайомитися з логістикою) за відправку одного вашого вантажу, ну дуже важливого у свят вечір, щоб все окупилось, ви залишилися б без трусів.
Щиро Ваш Здоровий Глузд
Galina (Украина, Дніпропетровськ) 9 января, 2016 год Особенно смешно про "одеську ментальність", если в Одессе не отправитель, а получатель))). Мабуть, у Щиро Здорового Глузда трошки підірвалося міцне здоров*я за святкові вечори...
Galina (Украина, Дніпропетровськ) 9 января, 2016 год А при чем здесь а) имя девушки, б) родина водія? Первое не обсуждается по умолчанию, а если "водію" так уж хочется посидеть все рождественские праздники с семьей, так досвидос за трудовой, и сиди в хате со стаканом и "родиною" сколько влезет. Далее: 4 и 5 января - рабочие дни, и даже если ее в Харькове (обл.центре, на минуточку) оформили пусть даже накануне закрытия отделения, то выехать она должна в первой половине дня 5-го числа. А маршрут - это головная боль совсем не клиента, представляете? Одно дело - выехать вовремя, ехать соответствующим маршрутом и не уложиться в срок, приехав с опозданием (бывает), и совершенно другое - промариновать посылку лишние сутки.
Гость 9 января, 2016 год 1) Друкуйте однією мовою.
2)Щоб писати про трудову і досвідос, таке має право писати справжній трудоголік, що працює в свята, заради своєї роботи,якщо ви не така, то ви лицимірка і вам повинно бути соромно.
3)З чого ви вирішили, що її вантаж прийшов із запізненням? Їй не подобаєтся те що його не доставили на наступний день.
4) Щоб писати про запізнення ви оглядали графіки???? НІ??? СОРОМНО ПОВИННО БУТИ!!!!
5) Надаючи свої відправки на пошту я оглядаю накладну і там зверху вказують дату доставки та відправки!!! І це потрібно брати до уваги, її не просто з голови беруть, а знову ж таки враховують графіки відправки вантажівок та час на транспортування, а також потрібно врахувати зиму, погода це не переборима сила, а значить форсмажор, що також може відкласти дату доставки.
6) І останнє таких розумних як ми відправити свої подарунки на свята з розрахунком щоб воно прийшло за день до свята 99,99%. Хоть і вказуть другу дату,після свят, да пофіг повинні доставити,а якщо ні то можна понити НАША МЕТАЛЬНІСТЬ. Я відправляв заздалегідь числа 15 і в мене всі посилки отримали і всі вчасно і це про щост говорить.
Якщо Вас щось не влаштовує відправляйте укрпоштою. Там точно вчасно вад доставлять
Це місце для відгуків, а не для скигління. Якщо пишется негативний відгук, аргументуйте. А якщо не можете то це скигління.!!!!
Galina 9 января, 2016 год 1) Друкувать я буду той мовой, которой захочу))
2) На то, чтобы писать, что посчитаю нужным и где, разрешение мне не требуется. Ничего, что у Вас не спросила?:) Ничего.
3) Где я писала про опоздание конкретно ее посылки?
4) Зачем столько кэпслока? Может, глоток валерьянки?)
Опять же - См. п.3: где я писала про опоздание конкретно по посылке девушки, кроме того, что это вообще возможно? (или надо в подробностях разжевывать для полноты понимания?)))
5) Вот и молодцы, что "оглядаєте". Только зачем (подчеркнуто)мне эта "мегаважная" информация? У меня по посылкам проблем, ттт, нет:).
6) В данной ветке я пишу не отзывы, а комментарии. Кроме Вас про "ментальність" тут никто не "скиглить". І якщо щось не влаштовує Вас, просто пройдіть повз. Слабо?)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"