Прошу адміністрацію компанії надати мені відповідь відносно моєї претензії від 27.11.2015 оформленої у 19 відділенні (оператор Галайда М.А.),( відповідь на неї мені пообіцяли надати протягом 5 робочих днів) щодо відправлення 25.11.2015 (експрес-накладна - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta Киев, Склад 17
От Гость, опубликован 9 декабря, 2015 год

Гость 9 декабря, 2015 год Прошу адміністрацію компанії надати мені відповідь відносно моєї претензії від 27.11.2015 оформленої у 19 відділенні (оператор Галайда М.А.),( відповідь на неї мені пообіцяли надати протягом 5 робочих днів) щодо відправлення 25.11.2015 (експрес-накладна № 100 1995 6285, оператор Титаренко Р.С.), також відвідувала дане відділення 04.12.2015 р., та 09.12.2015 р. Мої дані фіксували, але відповіді я так і не отримала. окрім того моєму контрагенту, що теж оформив претензію зі свого боку, надали неправдиву інформацію, що я не оформлювала ніякої претензії. Велике прохання вжити заходів, тому, що така поведінка ваших представників ставить під сумнів репутацію вашої компанії. 2 согласны, 0 не согласны

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер