Не користуйтеся послугами компанії нова пошта!!! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta Киев, ул. Маршала Конева, 7
От Володимир, опубликован 8 декабря, 2015 год

Володимир 8 декабря, 2015 год Моя історія заключається в тому , що мною було відправлено товар(телефон) в місто Очаків , податковим платежем сума повернення складала 8000 грн , товар прибув і був забраний отримувачем і оформлена зворотня доставка. Через пару годин до мене телефонує отримувач і повідомляє , що товар йому не підходить і він завтра піде на пошту і повернене його назад і забере гроші, котрі він відправив зворотньою доставкою, я йому на те, а де гарантія, що телефон у нормальному стані , який вже у користуванні 3 годину, що саме цікаво телефон був повернутий на другий день на нову пошту , працівник НП відмінив зворотню доставку тобто мої гроші за телефон, яке він мав право і чим керувався хрін його знає!!!! Телефон за межами нової пошти пробув 22 години!!! Після чого керуючий так , як представився мені той чоловік з Очаківського відділення НП , розповів , що телефон нікуди не виносився і був весь час на НП. Пройшло два дні отримую я свій телефон заходжу в набрані контакти , а там дзвінків з мого телефона тьма!!!! І о 17:50год і о 20:40 , і о 22:30 питання до котрої години ви працюєте , якщо весь час мій телефон був на відділенні аа пане керуючий НП Очаківського відділення ??? Чи може Ви там корупцією займаєтеся??? Мною була написана претензія !! І що ??? Плювала в лице така компанія , як НП своєму клієнту скарга вже 10 день , як написана пояснення жодного я не чув , ні з юридичного відділу , ні з відділення НП, проте реклами по телевізору крутять , що 5 хв доставка майбутнього, та ні шановні з такими працівниками , котрі позволяють собі таке халетне ставлення і з таким розглядом питань ви доставка минулого!!!! 2 согласны, 0 не согласны

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"