Жахлива робота!!!!! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Таня, опубликован 27 ноября, 2015 год

Таня 27 ноября, 2015 год Мені передали каляску з м.Славутич,відділення №1 з доставкою до дверей. Я проживаю на 6 поверсі,ще й вагітна на 7 місяці. За доставку здерли 400 грн.,а піднімати на поверх відмовилися,обгрунтували це тим що доставка на поверх проводиться до 30 кг,хоча сама каляска важить 20 кг. В роззібраному вигляді відмовилися її брати(не дивуюся чому,оскільки зібрана об"єм більший відповідно можна більше грошей). Каляску запакували,тобто оббили дерев"яними брусками і обматали плівкою,вага відповідно вийшла 103 кг, а об"єм як дитячий манеж. Мусила сама піднімати каляску,добре що водій оббивку зняв,і я її просто завезла. Хоча це їхня робота!!!! Жахливе відношення до клієнтів!!! Шановне керівництво зверніть увагу на роботу ваших відділень по Україні,набирайте кваліфікований штат,який про всі нюанси вашого обслуговування має ПОПЕРЕДЖАТИ! 2 согласны, 0 не согласны

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер