ЗДИРНИЦТВО!!! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta Мелитополь, проспект 50 лет Победы, 29
От Юлия19241http://www.otzyvua.net/user/19241, опубликован 27 ноября, 2015 год

Юлия 27 ноября, 2015 год Я продавець (нового)взуття. Відправила посилку через Нову Почту М Мелітополь, склад№4,. Прийшов замовник подивився взуття, щось не підійшло, він його віддав назад не оплативши навіть за доставку.
Мені взуття повернули назад, заставивши оплатити, його доставку (100 гр) туди і назад. Хоча я просила відшкодувати мені хоча б половину затрат, мені відмовили.
Люди, будьте обережні, і просіть у замовника на карточку хоча 50%, затрат на доставку.
А доставку У нової пошти не така й дешева!!!

Гость (Украина, Київ) 12 декабря, 2015 год А чому почта повинна платити за вас послуги, хоча б половину, як ви кажете, якщо ваші домовленості з отримувачем є вашим особистим. Питати у вас перед відправкою чи заплатили вам наперед за пересилки не мають права. Ви повинні просити відшкодувати кошти вашого совісного такого отримувача, якому не підійло взуття. Оце сміх

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер