Робота агента - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Гость, опубликован 25 ноября, 2015 год

Гость 25 ноября, 2015 год Читаючи відгуки про Нову пошту,захотілося написати.Всі пишуть про неякісне обслуговування клієнтів.Повірте,що все залежить від агента.Аргументувати можу вмпадком,буквально вчора який стався в Буську.Я,до речі,часто користуюся послугами Нової пошти у Львівській області.На відділення приїхав агент,ставити піднавіс над дверима,якщо його можна назвати піднавісом над входом такого відділення.Подібні ставили колись над промисловими приміщеннями.Якраз тоді під*їхав клієнт-представник ФОП Галай Віталій. До речі, цей клїєнт перевозить більше 10 тонн вантажу на місяць,йому потрібні ящики Нової пошти,палети. Цього ніколи на відділенні немає.Кілька разів дзвонив на гарячу лінію,до менеджера, навіть до начальника Марківа. Винними роблять працівників відділення.Доходило до того,що ми їхали у Львів на відділення і купили для себе 50 ящиків,щоб із Буська відіслати посилку.Так от про розмову пана віталія із Агентом .Віталій запитав,коли на відділенні будуть ящики,піддони.На що агент,не знаю його імені,відповів,що за це не відповідає. Його діло перевезти. А якщо клієнту,щось не подобається,хай подає на нову пошту в суд.Якщо в Вас всі такі агенти,від них толку не буде.До речі, відкрилось відділення в Красному. Там субагентом досвідчений керівник,підприємець.Думаю,варто запропонувати цій людині співпрацю в Буську. А того Перемишлянця женіть,бо порозганяєте всіх клієнтів,та й працівників,я так думаю. До нагла,невихована людина.Між іншим знайомі сказали,що цей агент мав відділення в Радехові,була та сама ситуація. Подивіться,що там зараз-перевозки піднялися,люди задоволені.Робіть висновки 1 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Львів) 25 ноября, 2015 год Молодець,Гость. А щодо Бойка-підтримую. Думаю ситуація помінялася б кардинально. Так що керівництво Нової пошти-маєте цікаву пропозицію.Працюйте. Хоча я думаю,що знову зроблять винними працівників. Починайте зі Львова.Чому стільки скарг на відділенні.І розберіться. А Сороку женіть на депутата.В буську починав бізнес із Ільковим. Чим не пара.

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"