Не повторюйте моїх помилок! Ніколи не вибирайте доставку ПОШТОМАТОМ!!! - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Ліля18908http://www.otzyvua.net/user/18908, опубликован 18 ноября, 2015 год

Ліля 18 ноября, 2015 год Раз в місяць замовляю всяку дрібничку з одного й того інтернет магазину, вже майже 2 роки завжди вибираю доставку від нової пошти в одне відділення, ніяких неприємностей не виникало. але не так давно недалеко від дому відкрилось нове відділення, та не просте,а ПОШТОМАТ в приватбанку. так ніби краще, черг нема, оплатив-забрав. В день доставки подзвонив працівник банку, пояснив як користуватись тим поштоматом, ніби нічого складного нема. Пішла до того банку за посилкою, оплатила через банкомат, і тут в "найнадійнішого" банку України стався ЗБІЙ, повисли всі банкомати, моя скринька не відкрилась! кажуть, приходьте завтра, в нас кінець робочого дня. приходжу на наступний день, скринька моя не відкривалась, операція здійснена, банкомат думає що моя посилка вже забрана ще вчора одразу після оплати. Дзвоню на гарячу лінію, дистанційно відкривають скриньку мою(теж не без заминок, перекидували по 10 разів на різних працівників, чекала по 20-30 хв поки хтось зі мною звяжеться), а вона порожня! Відкривають усі скриньки, її в жодній нема, на гар лінії кажуть, питайтесь в працівників банку. Приходила в той банк 5 днів, там менеджер намагається додзвонитись до "дуже зайнятого керівника банку, який відповідає за поштомати", висиджувала по 3-4 год, поки мені не дали хоч частинку інфи - банк з себе претензії знімає, вони тут ні до чого, по "їхнім даним" посилка до них не дойшла, вона десь на якомусь складі НП, і взагалі, НП тільки недавно почала з ними працювати, система ще не "налагодилась"! Вдома дзвоню на гар лінію НП. По їхнім даним, посилка-таки в банку. Тут можна відмітити оперативність НП. Там все розпитали-записали, сказали "чекайте на дзвінок менеджера". Через 3 дні дзвонить менеджер, каже перевірте в банку ще раз, пішла, перевірила, кажу всеодно нема. Менеджер любязно написала за мене претензію і направила в юр відділ. Через 2 тижні мене набрав працівник юр відділу, вибачився і повернув мені всю суму на карточку НП. Користуйтесь НП, не розумію цю шалену масу негативу. Мені попадались виключно приємні та дружелюбні працівники у відділенні і на гарячій лінії в будь-яку пору дня і ночі. Замовляла дорогий ноутбук, пароварку, мясорубку, електронні книги, косметику, одяг, взяття - все приходило цілим і неушкодженним і в повній комплектації. 3 согласны, 2 не согласны

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Курьерские службы новости

Курьерские службы

Экстра Почта Экспресс

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер