Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

http://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Віталій Балацький10004http://www.otzyvua.net/user/10004, опубликован 9 октября, 2014 год

Віталій Балацький 9 октября, 2014 год ПОсилав батькам передачу. В сумці були конфети, дорогий масажер для ніг, подарунки і банка з медом. Банку з медом замотали в три слої: бумагою, рушником, скотчем. Реально, щоб розбити в сумці з купою подарунків цю банку, це треба було реально її в різати по тупому гострому предмету, щоб дістати самої банки. І що ви думаєте. ТАки врізали і розбили. Причому, при відправці якогось біса ж запитали, що везете. я ж попередив, що гостинці і є банка з медом. Кажу, обмотайте скотчем і обклейте наліпками, щоб не кантували. Мені вічлив сказали, що все зроблять і відправили на касу. Коли ж приїхала передачка в каховку, то нічим обмотана вона не була, банка розбита, все залито медом, масажер можна викинути, на сумці жодної наліпки та ще й сумку, піся того як об щось довбонули, закинули верх ногами. Тому що весь мед вилився не на поділ сумки а на верх. Блін уоли, я все розумію, що тяжка робота, задовбує таскати сумки. Але нафіга Ви тоді йдете туда працювати. Де контроль за погрузкою товарів. Куда дивиться адміністрація. Цей випадок стався позавчора. Передау відправляв з Києва склад номер 2, що на бережанській вулиці. А їхав на Нову каховкую. Тому нікому рекомендувати НП більше ніколи не буду. 7 согласны, 0 не согласны

Evgen Lisenko (Украина, Киев) 19 октября, 2014 год Нова Пошта не надійний перевізник

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Новая Почта» начала свою работу на рынке грузоперевозок с 2001 года.
- доставка документов, посылок и...
, , ,

Порто Экспресс

Экстра Почта Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"