Розчарування в "Nina Vladi" - Отзыв о NinaVladi

http://www.otzyvua.net/ninavladi Черкассы, ул.Ленина, 61
От vik.gp, опубликован 17 марта, 2016 год

vik.gp 17 марта, 2016 год Привіт! Ніколи не пишу відзивів на продукцію, але тут просто не можу промовчати. 15 лютого на виставці "Всі свої" замовила пальто у нашого українського виробника "Nina vladi". Консультант Юля( точно не памятаю ім"я) твердо переконувала, що сьогодні у них знижки і якщо я замовлю негайно ціна буде 3800 мінус 10%, а в магазині воно більше 4000. І я замовила, думаючи все таки - не ринок, а хороша фірма. Примірку призначили на 25.02, потім перенесли на 04.03, в результаті пальто я забрала 11.03 і випросила ще 120 грн. знижку, яку і не думали давати, у зв"язку із затримкою пошиття. Все вроді і нічого, але коли вечером я зайшла до них на сайт і там зразок мого пальто стоїть по ціні 3200 мінус 10% при пошитті, тобто 2880, о це було здивування - мене просто обдурили. Коли я написала відзив у них на сторінці, його просто видалили, і поставили заборону для коментування, а ціну просто переписали на 3400.( всерівно попала). Тому думаю і всі позитивні відгуки які у них на сайті, це ті які залишились після їх коригування. Не дуже приємно коли стараєшся підтримати наше виробництво, а тут ще гірше ніж на ринку. 0 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Київ) 9 октября, 2017 год На троещинському ринку пальт цієї фірми дуже багато. Максимальна ціна 3200 + можливий торг. Робіть висновки!
Гость (Украина, Київ) 9 октября, 2017 год Я теж взяла їхнє пальто після виставки. Мене запевняли, що 3800 - це максимальна ціна навіть при пошиві в іншому кольорі. Коли приїхала до них в магазин ціна вже 4200. Взяла те, що було в наявності за 3800. Прямо в ньому поїхала додому. Здивувало те, що по приїзду додому воно стало дуже пом'яте і вже почали збиратися катишки. І це все за хвилин 40 їзди додому. Привезла його назад, гроші вернули. Але запевняли, що мнется, бо натуральні матеріали. Купила в іншому місці і таких проблем не маю. Більше до них ні ногою

NinaVladi

Украинская компания "NinaVladi" еще с 90-х годов заслужила репутацию одного из самых стильных домов моды, сделав ставку на пошив доступной, элегантной и качественной женской одежды. Ценовая политика дома моды "NinaVladi"...

Черкассы, ул.Ленина, 61
Телефон: (0472) 45-60-36 (067) 470-12-36 (098) 32-32-822