Не потрапила на виробництво води, буду відмовлятися. - Отзыв о Небесна Криниця

http://www.otzyvua.net/nebesna-krinitsya От Гость, опубликован 10 сентября, 2016 год

Гость 10 сентября, 2016 год Замовляю воду Небесна криниця, хотіла переконатися, що вода хороша. Зателефонувала, щоб потрапити на виробництво, пообіцяли, що предзвонять,але так ніхто і не передзвонив. Телефонувала пізніше, але знову обіцяють,але не запрошують. Буду відмовлятися від цієї води,адже їм напевно є що приховувати. 1 согласны, 0 не согласны

Компанія Небесна Криниця (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Доброго дня, приносимо вибачення, що Ви не потрапили на виробництво. Наш завод сертифікований за європейським стандартом безпеки та харчових виробництв HACCP, а отже з проведенням екскурсії пов’язанні деякі організаційні моменти. Виробництво знаходиться за містом, тому ми збираємо групи для відвідувань. Будь ласка, залиште свій номер телефону на сторінці Небесна Криниця у фейсбук, чи у колл-центрі. З Вами зв’яжуться.
Ми охоче покажемо як відбувається виробництво, можна також подивитися онлайн екскурсію на сайті.
Анастасія, представник компанії Небесна Криниця.

Небесна Криниця

Питьевая вода Небесна Криниця - новый лидер на корпоративном рынке доставки воды в офис и Ваш надежный бизнес-партнер.

Компания «Небесна Криниця» - один из крупнейших национальных операторов рынка бутилированной воды с...

Доставка воды

Доставка воды Пейвода