найгірший внз України! рівень ПТУ!!! - Отзыв о Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова

http://www.otzyvua.net/natsionalniy-pedagogicheskiy-universitet-im-mdragomanova От Вікторія, опубликован 16 июля, 2016 год

Вікторія 16 июля, 2016 год Рік назад я постала перед важким вибором: де ж мені навчатися? в список бажаних для мене вузів потрапив і НПУ ім. Драгоманова. Не сподобався він мені з перших хвилин перебування у ньому!!! При подаванні документів ми зіткнулися з тим, що в комісії працювали студенти, які зовсім не розбиралися в цьому! І навіть не змогли сказали де в них туалет, але то таке вже...Значить вирішила я подати документи на філологію. Прийщла до кабінету, СТАЛА в чергу, саме стала, осс5кільки лавочок там не було! я прийшла туди десь об 11:00...у 12 у них почався обід, у 13:00 заглючила апаратура, а коли я нарешті достоялась до своєї черги, то вони захотіли провести декілька чоловік перед мною без черги, типу "свої". Отак я подавала документи у цей ВНЗ!!! Дуже щаслива, що не відвезла туди оригінали! так як чула, що без взяток там нічого не складається і викладачі говорять про це на парах!! Університет поганий, працівники грубі !! Інтер"єр схоже лишився ще з Радянських часів, мабуть всі гроші йдуть лише в кишені! 0 согласны, 0 не согласны

Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова

Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова имеет IV уровень аккредитации, государственная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

НПУ имени М.П. Драгоманова имеет большую учебно-материальную базу. В распоряжении студентов и преподавателей фундаментальная библиотека (общий книжный...