Про поведінку продавців. - Отзыв о Наша Ряба

http://www.otzyvua.net/nasha-ryaba От Васильович, опубликован 28 апреля, 2016 год

Васильович 28 апреля, 2016 год В минулому році на першому поверсі нашого будинку, що знаходиться в місті Сміла по вулиці Незалежності (колишня Леніна) під номером 85, відкрився магазин під вашою торговою маркою. Продавчині взяли за звичку ходити диміти цигарками у сусідні двері, де розташований вхід до будинку. Я, не бажаючи бути пасивним курцем, зробив зауваження і почув відповідь, яку я б не назвавав адекватною відповіддю дорослої людини. Саме тому подальшим моїм кроком було звернення у міліцію, у якої, до речі, в той день гостювало "Громадське телебачення". Мене швидко з'єднали з дільничним міліціонером і я попрохав його провести бесіду без накладення штрафу. Дільничний свою справу зробив, а на мене в той же день вихлюпнулася хвиля агресії: знайома тих продавчинь жителька нашого будинку в бурхливій емоційній формі розповіла мені про те, що я борюся не з тими недоліками, "розкрила" мені очі на моїх найближчих сусідів і сказала, що я налаштував проти себе весь (!) будинок.
Результат виховної роботи дільничного був недовгий - близько півмісяця, а далі тютюновий дим знову почав висіти стовпом у під'їзді не лише в холодну пору року (що було б зрозуміло), але й улітку. Я, не бажаючи "нариватися", ходжу через чорний хід або затримую дихання, але терпець уривається.
Тому дуже прошу вплинути на своїх працівників чи відвести їм приміщення для того, щоб вони могли наносити шкоду винятково власному здоров'ю.

Наша Ряба

Стремление быть здоровым – естественно для любого человека. У каждого специалиста в сфере питания есть свой фирменный рецепт здоровой и полезной еды. Но, по-видимому, все они сходятся на том,...

Мясная продукция

ТМ Abraham (Абрахам)