Молоко ТМ Галичина отзывы

Дуже подобається

Гость (Украина, Київ) четверг, 20 июля Постійно купую молоко вашої марки, дуже смакує всьому сімейству! 0 согласны, 0 не согласны

Якісно

Евгений Кривоносов (Украина, Чернігів) вторник, 11 июля Молоко спробував, то смачне. Навіть кефір із нього вийшов. 0 согласны, 0 не согласны

ЛЮКС

Гость (Украина, Надвірна) понедельник, 10 июля Добре п"ється. 0 согласны, 0 не согласны

Добре

Егор Кульчейко (Соединенные Штаты Америки, Los Angeles) вторник, 4 июля Добре молоко як в каші так і просто пити. 0 согласны, 0 не согласны

сподобалось

Vanya Galkin (Украина, Київ) вторник, 4 июля Спробував молоко, то сподобалось. І просто пити смачно і каші варити. 0 согласны, 0 не согласны

Вкусно

Людмила Плетнева (Украина, Київ) понедельник, 3 июля Люблю варить какао с молока. Очень вкусно! 0 согласны, 0 не согласны

Смачно

Yulya Lyuta (Украина, Київ) воскресенье, 2 июля Спробувала молоко - сподобалось. Каша вийшла смачна. 0 согласны, 0 не согласны

люкс

Роман Близнюк (Украина, Київ) воскресенье, 2 июля Справжнє, поживне смачне молоко Галичина. 0 согласны, 0 не согласны

Нічого так

Егор Кульчейко (Украина, Чернігів) воскресенье, 2 июля Люблю на вечерю попити молочка, а сьогодні ще й з сирничками) молоко до вечора не дочекалося)))) навіть не замітив як випив. Як на мене нічим не поступається іншим виробникам, а від деяких навіть краще. 0 согласны, 0 не согласны

Якісне молоко

Гость (Украина, Запоріжжя) пятница, 30 июня Завжди купую Галичанське молоко - дитині каші варю на ньому. Плюс у мене знайомий працює там на виробництві, то запевняє, що вся продукція без домішок та безпечна! 0 согласны, 0 не согласны

Смачно та корисно

Павло Рудій (Украина) среда, 28 июня Зварив сьогодні манну кашу для дітвори з молока Галичини, бо на базарі не встиг домашнього купити, то ви знаєте нічим не поступається молоку від бабусі. Діти з'їли кашу із задоволенням. 0 согласны, 0 не согласны

Молоко ТМ Галичина

...