Особиста справа кожного - Отзыв о Молокия

http://www.otzyvua.net/molokiya От Тетяна, Тернопіль, опубликован 19 марта, 2016 год

Тетяна, Тернопіль 19 марта, 2016 год Оце читаю усі ці відгуки і мимоволі задумуюсь - на що сподівається покупець, купуючи молоко? Мабуть, на те, що усе, що не встигнуть випити стане, приміром, кефіром... Це не телевізор, який після гарантійного терміну ще може працювати 2-3-5 років! Молоко - це продукт, який має здатність швидко псуватися, тому усе, що переживає термін споживання - не може бути обєктивним чинником для виникнення подібних скарг і незадоволень. Чому молоко не скисає? Чому смак не такий, чи інший? А Ви з чим його порівнюєте? У кожного своє поняття "смачне молоко". Ви поцікавтеся для себе, як відбувається процес виготовлення молочної продукції в умовах виробництва. Це ж не продукт, залитий у красиву упаковку прямо з під корови, грубо кажучи. Уся продукція не лише ТМ "Молокія", а, взагалі усіх виробників молочних продуктів проходить тривалий шлях перед тим, як попаде на вітрини магазинів! І повірте, що все виробництво - це сукупність технологічних процесів, які використовуються не лише в Україні, а й у Європі і цілому світі. Щодо скарг на неякісну продукцію, сумніви щодо натуральності, відповідності вимогам і стандартам якості - підприємство ніколи не відвертається від свого споживача, і якщо є якісь погрішності чи питання стосовно продукту, який випускає Тернопільський молокозавод, то керівництво завжди готове вислухати усіх без винятку і вийти з даної ситуації з дотриманням усіх встановлених правил, що існують у сфері виробництва і торгівлі. Неодноразово з'являються якісь необгрунтовані фото та скарги, що наче б то у продукції ТМ Молокія знаходять хробаків, якісь сторонні включення тощо. А ніхто не замислювався над тим, що проблема не у тому, що з продукцією щось не так, а в тому, що людям просто хочеться про щось поговорити.... Скажу просто - Я уже 6 років разом з ТМ "МОЛОКІЯ" і у їх чесності і порядності впевнена завжди на 100%! Я споживаю лише продукцію цієї торгової марки і усім раджу!!! Підприємство працює не просто з метою "зрубити з людей побільше бабла", а для людей, для тернополян, для всієї України. І якби хоча б частина тих нерозумних, які роблять різного роду компрометуючі заяви і безпідставні звинувачення, побувала на виробництві, то б можливо вони задумались над тим, що вони роблять, пишучи усю ту єресь, тим самим підставляючи не лише чесне ім'я "Молокія", а і ображають усіх працівників, відданих споживачів, і взагалі, м. Тернопіль і усіх тернополян. Усім бажаю здоров'я, щастя, а саме головне - щоб кожен для себе знайшов ту торгову марку, яка буде йому подобатися, незважаючи ні на що!!! 0 согласны, 0 не согласны

Молочные продукты

Мороженое Рудь Бананчик