Махінації - Отзыв о modnaKasta

От Гость, опубликован понедельник, 28 ноября

Гость понедельник, 28 ноября Не можу отримати свої гроші за повернений товар . Зверталася за телефоном, писала на ваш суппорт, ніхто мене не повідомляє коли я отримаю і чи взагалі отримаю гроші. Писати номер замовлення та відсилати якісь фото не буду, так як все вже вам розказала і написала.Моє прізвище Таловер Галина, прошу зі мною зв'язатися. Буду звертатися зі всіма доказами переписки до певних організацій,які захистять моє право як споживача. 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) вторник, 29 ноября Добрий день, Галино!
Ви написали, що не зможете вказати номер замовлення. Можливо Вам буде зручно надати вашу електронну адресу, за якою прикріплений Ваш аккаунт?
Без даної інформації ми не зможемо Вам зателефонувати, щоб владнати ситуацію, однак ми дуже хочемо з Вами зв'язатись й вирішити питання з поверненням коштів якомога швидше.
Дякуємо Вам й очікуємо інформацію.

modnaKasta

Интернет магазин Tangle Teezer