Навіщо міняти найменування товару? - Отзыв о modnaKasta

От Оксана, опубликован 19 сентября, 2016 год

Оксана 19 сентября, 2016 год Доброго дня. На Модній Касті замовляю вже третій рік. І всім була задоволена.
Але тепер мені самій прийшлось відмінити закази (М15RET4, M1606DE, M1606F2, M1676TL, M1676X9).
Поясню причину: у кожному товарі, який я замовляла було вказано "набір посуду(6 шт.)", або "стакан(6 шт)" , чи "тарілка(6шт)".
Потім переглядаю свої закази і бачу, що замість цих найменувань просто пише "тарілка", "тарілка", "стакан".
Якщо я замовляю 6 одиниць по певній ціні, то навіщо мені 1 тарілка по тій же ціні. Я так розумію, що ви самі змінюєте найменування, щоб не відміняти заказ і не нараховувати бонуси.
Навіть в заказі M1619BE після закінчення акції, було змінено одне найменування і зараз він упакований.
Просто виходить так, що якщо не переглядати закази, то можуть прислати зовсім не те, що замовляєш.

Наталия (Украина, Київ) 20 сентября, 2016 год Мне точно также пришлось отменить 4 заказа из этой же акции... (((
Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 20 сентября, 2016 год Добрий день, Оксано!
Вибачте, будь ласка, за завдані Вам незручності. Постараємось більше не допускати подібних збоїв й дарувати Вам приємні емоції й позитивні враження.
Дякуємо Вам за відгук.

modnaKasta