безкінечне очікування - Отзыв о modnaKasta

От Гость, опубликован 16 августа, 2016 год

Гость 16 августа, 2016 год цікаво чи отримаю я своє замовлення, яке зробила ще 2.08 M150F0P?

чесно кажучи з кожним разом все гірше, не кажучи вже про те, що можна каста сама відміняє замовлення і навіть не попереджують, яка причина...

користуюсь вже довгий час, але я так бачу треба ставити крапку на цьому сайті!

Ответ представителя modnaKasta (Германия, Haina (Kloster)) 16 августа, 2016 год Добрий день!
Звісно, Ви отримаєте Ваше замовлення найближчим часом. Вибачте за затримку доставки.
Щодо того, що ми самостійно відміняємо замовлення й не повідомляємо - надайте, будь ласка, номер замовлення, з яким у Вас трапилась подібна прикрість. Це допоможе швидше вирішити, чому так сталось.
Швидше за все на етапі оцінки якості виробів - Ваш товар був забракований. В такому випадку Ви мали отримати лист на електронну почту з повідомленням, що товар не буде доставлено, й бонус у вигляді 35 грн як вибачення за завдані незручності.
Дякуємо за Ваш відгук!
Гость (Украина) 16 августа, 2016 год Заказ M13E939

Зараз вже побачила, що заказ був відмінений ніби з вини поставщика і лист є на пошті.

Надіюсь, цього разу моє замовлення не скасується!

дякую за відповідь

modnaKasta