Повернення товару, шахрайство - Отзыв о modnaKasta

Рейтинг: 4, всего отзывов 2203

От Гость, опубликован 1 августа, 2016 год

Гость 1 августа, 2016 год 10.07.2016 був оформлений заказ
№ М14D4Т2 на загальну суму 1510,00 грн.
За вказаним заказом були оформлені два повернення товару, 19.07.2016 на суму 990,00 грн., кошти за яким було повернуто 19.07.2016 та 26.07.2016 на суму 495,00 грн. Спосіб повернення коштів-на персональний рахунок Моднакаста.
Відповідно до даний Нової пошти, відправлення за експрес-накладною № 59000194950546 з поверненням на 495 грн.: Маршрут: Харків – Київ отримано 26.07.2016 в 17:41:16 представником Вашого підприємства.
Станом на 01.08.2016 повернення другої частини заказу на суму 495,00 грн. (туфлі Bershka, розмір 38) не виконано, кошти не перераховано, повернення товару не оформлено.
На підставі вищевикладеного, прошу надати пояснення з приводу неоформлення повернення товару та неповернення грошових коштів, сплачених за товар, в сумі 495,00 грн., шляхом їх перерахування на персональний рахунок Моднакаста .
Це шахрайство з вашого боку.
Я буду звертатися до правоохороних органів з заявою про злочин.
Он-лайн не відповідає, супорт не надає відповіді.

Ответ представителя modnaKasta (Германия, Haina (Kloster)) 1 августа, 2016 год Добрий день, Вікторіє!
Ще раз просимо вибачення за затримку в поверненні коштів. На даний момент 495 грн. знаходяться на Вашому особистому рахунку.
Для нас важливо, щоб Ви як клієнт, завжди залишались задоволені нашим сервісом й покупками. Віримо, що так воно й буде.

modnaKasta

У 2015...

Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Без слів. Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче...
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...
#FashionCharityPopUpStore...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських?
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway

Remo интернет-магазин

3G-Digger интернет-магазин