Повернення товару, шахрайство - Отзыв о modnaKasta

От Гость, опубликован 1 августа, 2016 год

Гость 1 августа, 2016 год 10.07.2016 був оформлений заказ
№ М14D4Т2 на загальну суму 1510,00 грн.
За вказаним заказом були оформлені два повернення товару, 19.07.2016 на суму 990,00 грн., кошти за яким було повернуто 19.07.2016 та 26.07.2016 на суму 495,00 грн. Спосіб повернення коштів-на персональний рахунок Моднакаста.
Відповідно до даний Нової пошти, відправлення за експрес-накладною № 59000194950546 з поверненням на 495 грн.: Маршрут: Харків – Київ отримано 26.07.2016 в 17:41:16 представником Вашого підприємства.
Станом на 01.08.2016 повернення другої частини заказу на суму 495,00 грн. (туфлі Bershka, розмір 38) не виконано, кошти не перераховано, повернення товару не оформлено.
На підставі вищевикладеного, прошу надати пояснення з приводу неоформлення повернення товару та неповернення грошових коштів, сплачених за товар, в сумі 495,00 грн., шляхом їх перерахування на персональний рахунок Моднакаста .
Це шахрайство з вашого боку.
Я буду звертатися до правоохороних органів з заявою про злочин.
Он-лайн не відповідає, супорт не надає відповіді.

Ответ представителя modnaKasta (Германия, Haina (Kloster)) 1 августа, 2016 год Добрий день, Вікторіє!
Ще раз просимо вибачення за затримку в поверненні коштів. На даний момент 495 грн. знаходяться на Вашому особистому рахунку.
Для нас важливо, щоб Ви як клієнт, завжди залишались задоволені нашим сервісом й покупками. Віримо, що так воно й буде.

modnaKasta

Компания modnaKasta - fashion online-ритейлер. Основана в 2010 году. Генеральный директор – Андрей Логвин. Миссия компании – восхищать клиентов, постоянно внедряя инновационные услуги, делать online -шоппинг проще, быстрее и дешевле....

Так, недавно...
А это значит огромное количество крутейших акций с большими скидками!
Посвятите этот день шопингу вместе с...

РАСПРОДАЖА ДЛЯ ВАС С ЕЩЁ БОЛЬШИМИ СКИДКАМИ!

7% дополнительная...
Легендарные итальянские бренды с бесплатной доставкой на дом.
Для женщин ➤➤
Для мужчин ➤➤
#modoza #hotsale #sale
Sun is shining На старт! Внимание! Пляж!
Подбирайте самые стильные образы для пляжного отдыха.
Заказывайте бесплатную летнюю☀ примерку.
+350 новинок для легкой походки
Новая коллекия SS17 стильных брендовых кросовок для неё и для него.
Бесплатная доставка на примерку.
 • Liu Jo • Armani Jeans •...

Remo интернет-магазин

3G-Digger интернет-магазин