Товар не відповідає замовленню - Отзыв о modnaKasta

От Світлана, опубликован 15 июня, 2016 год

Світлана 15 июня, 2016 год Замовила босоніжки фірми ARA (номер замовлення M13R5XT) розмір 6 (38,5 25 см) - так пише в розмірній таблиці, а прийшли розмір 4. Вже другий раз замовляю ці босоніжки і другий раз приходять одні і ті ж самі і з тими самими порохами. При чому на коробці великими літерами пише розмір 4, на босоніжках теж 4, а в накладній на повернення 6. Цирк та й годі. Сподобалась ця модель, хочу її купити, а тут таке. Не знаю чи третій раз вже замовляти, бо знову ті самі прийдуть. Тут сліпі працюють чи як? Магазин ніби непоганий, можна купити хороші речі за невеликі гроші (якщо добре пошукати). Добре хоч з модною картою можна переглянути товар на новій пошті і відразу повернути не платячи грошей, а то потім возися з тим поверненням. 2 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя modnaKasta (Германия, Haina (Kloster)) 17 июня, 2016 год Світлана, добрий день. Приносимо свої вибачення , будемо намагатися, щоб в подальшому таких прикрих ситуацій не виникало. Ви завжди можете звернутися до нашого консультанта у онлайн підтримку чи на лінію і він відправить запит постачальнику, для уточнення інформації по товару.

modnaKasta

У 2015...

Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня.
Гарних свят!
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...