Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

компания обмана - Отзыв о modnaKasta


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 904

Рейтинг: 4.3, всего отзывов 2214

http://www.otzyvua.net/modnakasta Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla"
От Дената, опубликован 12 мая, 2016 годДената 12 мая, 2016 год мне очень нравилась эта компания, но все хорошее когда-нибудь заканчивается.
сейчас это:
1. отвратительное и хамское обслуживание - покупателей футболят как хотят
2. не знание собственных правил работы сотрудниками отдела обслуживания, в частности п.8.9 «Отдельные условия возврата Товара/отдельных категорий Товара (как качественного, так и Товара ненадлежащего качества) могут устанавливаться Продавцом и размещаться в соответствующих разделах Сайта». Но на сайте нигде ни слова об отдельных условиях не сказано, сотрудники ничего не знают, но уверенно нарушают и обманывают покупателей
3. не соблюдение законов Украины - не посчитали нужным отвечать на официальную жалобу покупателя, хотя обязаны согласно ст.19 и ст.20 закона Украины «Про обращение граждан» от 02.10.1996 №393/96-ВР
4. обман по ценам - изначально завышают цену, потом как бы акция со скидками, а в реальности продукция с этой якобы скидкой дороже, чем у других без скидки.
я никому не рекомендую данный магазин!
Уважаемый г-н Андрей Логвинин, если Вы и дальше будете плевать на покупателей, то рано или поздно Ваш бизнес накроется потому, что покупатели уйдут к конкурентам, а их сейчас становится все больше и больше!
1 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву
modnaKasta

Компанія modnaKasta - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
Місія компанії - захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, зробити online -шопінг простіше, швидше й дешевше.
У 2015...

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

Remo интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
3G-Digger интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ГлавМаркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет магазин Tangle Teezer

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин я24.com

Рейтинг: 5
2 отзыва
poza.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
o4ki.in.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
5ok.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин Остров

Рейтинг: 5
5 отзывов
Интернет-магазин "7 гномов"

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться