коректування замовлень - Отзыв о modnaKasta

От Гость, опубликован 9 мая, 2016 год

Гость 9 мая, 2016 год Оформила замовлення M12KSA9, яке складалось із трьох позицій. Сума перевищувала 250 грн., тому скористалась бонусом. У сьогоднішній акції побачила дві із замовлених позицій по вартості на 25% нищій. Природньо захотіла відкоригувати замовлення. Оператор Олена, після кількахвилинних роздумів, запевнила мене, що відкоригувати замовлення, яке оформлене із бонусом неможливо. В результаті була змушена відмінити все замовлення, хоча третю позицію дуже хотіла придбати, навіть за повною вартістю. Та і сам бонус мені після відміни повернули. Поясніть, будь ласка, чому так??? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя modnaKasta (Германия, Haina (Kloster)) 11 мая, 2016 год Доброго дня. Якщо замовлення знаходиться на будь-якій стадії до упаковки, то відмінити товари із нього є технічна можливість. Для цього звертайтеся до нас на гарячу лінію або напишіть в онлайн-допомогу, Вам обов'язково допоможуть. У Вашому випадку Вам надали не зовсім коректну інформацію. Приносимо вибачення. Ми докладемо всіх зусиль, щоб таких ситуацій більше не виникло.
Гость (Украина) 10 мая, 2016 год Вам не нужно было разговоры вести с оператором.А просто отменить пару позиций .Третью они бы вам оставили.Это не компетентные операторы.
Гость (Украина) 11 мая, 2016 год Якщо акція завершилась, зробити це самостійно, на жаль, неможливо (((
Наталия (Украина, Київ) 10 мая, 2016 год Если был использован бонус и при корректировке заказа сумма становилась бы меньше 250 грн., то такой заказ действительно нельзя откорректировать...

modnaKasta

У 2015...

Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Без слів. Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче...
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...
#FashionCharityPopUpStore...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських?
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway

Remo интернет-магазин

3G-Digger интернет-магазин