Брак!!!! - Отзыв о modnaKasta

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 1980

От Ольга22739http://www.otzyvua.net/user/22739, опубликован 24 марта, 2016 год

Ольга 24 марта, 2016 год сайт МоднаКаста Обережно!!
Доброго дня всім!!;)))))))Хочу застерегти від покупок з сайту МоднаКаста!!!!Вже напевно не перший місяць приходять різні пропозиції з цього сайту на емейл,оскільки вже мала справу колись зі шахрайством,вирішила для початку замовити ,щось елементарне,і ось АКЦІЯ на білизну:))Замовила чоловікові дві:))І ось хочу поділитись з фото отриманого товару ,усім на замітку!!;)))Гроші думаю ніхто і не поверне так як це рахується білизна,хоча її ніхто і не міряв ,побачивши це творіння дИЗАЙНЕРІВ з Китаю.....хоча і може наш Харків,оскільки офіс даного сайту саме з Харкова ну сказати точно можу шила людина з двома лівими руками,а перевіряла сліпа;))от так заробляють одні мільйони,за наші гроші:))!!1Робіть дорогі свої висновки,ніхто від такого не застрахований!!!Усім класного ВЕСНЯНОГО дня!!!!!!!!!!!!!!;)))))))))))))))))))ЯК ось це носити?????!!!!всі фото верху майок це навіть не низ виробу який ще можна сховати..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

харковчанка (Украина) 24 марта, 2016 год Ольга! Это жесть, конечно. На последнем фото, честно сказать, даже не поняла, что это такое)))Если в этой ситуации может что- то радовать, то это то, что Вы заказали не сапоги или другую дорогостоящую вещь. Хотя, это , естественно не оправдание для МК.
Вам хорошего дня и вернуть денежки поскорее и без головной боли)
Ольга (Украина) 25 марта, 2016 год Дякую:))всі фото це верх майок!низ навіть не фоткала:))Відповіді від моднакаста немає вже 2 доби!:))
гость (Украина) 24 марта, 2016 год мрак!, это даже не брак, это "рукожопость" швей и полный пофигизм тех, кто ЭТО Вам упаковывал и отсылал!!!
Виктория (Украина) 24 марта, 2016 год Эту "красоту" даже браком назвать сложно... Какое-то издевательство над покупателем....
Ответ представителя modnaKasta (Германия, Haina (Kloster)) 24 марта, 2016 год Ольга, добрий день. Сфотографуйте, будь ласка, товар і відправте нам фото з номером замовлення та коротким описом на нашу електронну адресу support@modnakasta.ua
Ольга (Украина) 25 марта, 2016 год БРАК!!
-------- Пересылаемое сообщение --------

Кому: support@modnakasta.ua
Дата: Вторник, 22 марта 2016, 21:16 +02:00
Тема: БРАК??ЩО робити?

Доброго дня!Сьогодні отримала замовлення
Номер заказа: M10VS76
Номер ТТН: 20400007141300
Моєму не задоволенню не має меж!!!!Майки браковані просто жах,ладно тканина жах,шви перекручені а верх майки це взагалі не має слів!!!!!Як їх носити?!?одна шлейка спинки ширша переду просто.................!!!!Прошу вирішити це питання фото додаю робіть висновки!!!!!!!Хочу це ""чудо ""повернути!Якщо потрібно ще фото додам просто в лист більше не вміщається!
Ольга Коць
Ольга (Украина) 24 марта, 2016 год Я це зробила ще вчора зранку,відповіді ще не має!
Ольга (Украина, Київ) 25 марта, 2016 год Я это сделала еще 12.03.2016 и досих пор нет реакции!
Ольга (Украина) 25 марта, 2016 год пишу тут в першу чергу для того ,щоб люди відмовились від покупок цього сайту!!!!Як що мені хтось зробить повернення,буду рада тут це описати і повідомити усім ,що правда у цього інтернет магазину є ще майбутнє!!!!!!!!!:))

modnaKasta

+350 новинок для легкой походки
Новая коллекия SS17 стильных брендовых кросовок для неё и для него.
Бесплатная доставка на примерку.
 • Liu Jo • Armani Jeans •...

VIP Nokia

Интернет магазин Tangle Teezer