повернення - Отзыв о modnaKasta

От ВАСИЛИШИН ОКСАНА ПЕТРІВНА21141http://www.otzyvua.net/user/21141, опубликован 29 января, 2016 год

ВАСИЛИШИН ОКСАНА ПЕТРІВНА 29 января, 2016 год гроші получила,дякую,хоча не вчасно як запевняли.на рахунок речей то це точно розвод ця ваша модна каста піднімаєте ціни до небес а потім нібито знижки оцінюю по дубленці,прийшла без жодної лейби,таке враження,що її у підвалі пошили,зайшла на сайт undo де її пошили ,то можна купити таку ж саму ще дешевше ніж у вас по знижках По іншх товарах такеж саме була у бутіках бачилащо не брала у вас то не задоволена ТОВАР НЕЯКІСНИЙ ПІДРОБКИ більше брати не буду і нерекомендую нікому це спихаловка а такі як я ловляться на вашу вудку в цілях економії ХАЛЯВИ НЕ БУВАЄ 3 согласны, 0 не согласны

modnaKasta

У 2015...

Новорічні свята: графік роботи відділень modnaKasta Не встигаєте отримати замовлення? modnaKasta попіклувалась, щоби ви встигли усе, відкоригувавши роботу своїх відділень у новорічні свята.
Отже, 24-25 грудня усі...
Так, недавно...
А это значит огромное количество крутейших акций с большими скидками!
Посвятите этот день шопингу вместе с...

РАСПРОДАЖА ДЛЯ ВАС С ЕЩЁ БОЛЬШИМИ СКИДКАМИ!

7% дополнительная...
Легендарные итальянские бренды с бесплатной доставкой на дом.
Для женщин ➤➤
Для мужчин ➤➤
#modoza #hotsale #sale
Sun is shining На старт! Внимание! Пляж!
Подбирайте самые стильные образы для пляжного отдыха.
Заказывайте бесплатную летнюю☀ примерку.

PositivePostService

Remo интернет-магазин