Бракований товар((( - Отзыв о modnaKasta

От ОКСАНА, опубликован 28 декабря, 2015 год

ОКСАНА 28 декабря, 2015 год Отримавши замовлення MXROEF 26.12.15 була дуже засмучена- речі виявилися бракованими,піжамні велюрові штани суттєво відрізнялися за кольором штанин,за візерунком ,також за довжиною: одна штанина довша за 3-4 см,я ж не для циркових клоунів замовляю)Склалося враження,що при пакуванні ніхто не переглядає речі для виявлення браку.
Робитиму сьогодні - завтра повернення.
Вважаю,що усі витрачені мною кошти на оплату товару,доставку і повернення повинна взяти на себе МоднаКаста - ВАТ" Маркасон"

Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 29 декабря, 2015 год Оксана, доброго дня. Приносимо вибачення за сформовану ситуацію. Сфотографуйте, будь ласка, товар і відправте нам фото з номером замовлення та коротким описом на нашу електронну адресу support@modnakasta.ua

modnaKasta

Интернет магазин Tangle Teezer