Коли будуть повернуті кошти????? - Отзыв о modnaKasta

От Наталія Ярмоленко19347http://www.otzyvua.net/user/19347, опубликован 1 декабря, 2015 год

Наталія Ярмоленко 1 декабря, 2015 год MVK7SK номер мого замовлення, 24.11.2015р. зробила возврат новою почтою, товар на складі це все, що можуть сказати оператори.Скільки треба часу, щоб провірити що в наборі постільної білизни дійсно невідповідає розмір простині.Нема слів........ Чекаю відповіді в найближчий час 3 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 3 декабря, 2015 год Наталія, доброго дня. Ваше повернення зареєстроване у нас 02.12. Найближчими днями заявка буде оброблена.

modnaKasta

Интернет магазин Tangle Teezer