Ліана - Отзыв о modnaKasta

От Гость, опубликован 25 ноября, 2015 год

Гость 25 ноября, 2015 год Шопінгую на МК не перший рік.
Хочу зауважити що останнім часом сервіс став на голову вищим.видно що компанія працює та старається.що і надалі засмучує відсутність товару на складі після його купівлі на сайті.мабуть потрібно
жорсткіше контролювати власне цю ланку в поботі компаніі.не стикалась з неповерненням грошей і тд.
Мабуть зроблю і 225 замовлення

Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 25 ноября, 2015 год Ліана, дякуємо за Ваш відгук. Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!

modnaKasta

Интернет магазин Tangle Teezer