НІ,НІ,НІ і ще раз НІ!!!Обходьте десятою дорогою цей магазин!!! Їхні проблеми стають на 100% вашими! - Отзыв о modnaKasta

От les7747, опубликован 17 ноября, 2015 год

les7747 17 ноября, 2015 год Це ж треба так "вміти працювати", щоб вже після кількох замовлень в цьому магазині зовсім пропадає бажання щось там купувати.
1-ший "сюрприз". Зробила замовлення 25.04.2015 2157408194063. Все нормально, приходить лист, що замовлення підтверджене. Через якийсь час приходить нове повідомлення " Товар відсутній, вибачаємося за незручності" і все в тому ж роді. Запитання, а куди ж він дівся, випарувався? Для чого продавати повітря?
2-гий "сюрприз". По замовленню 23.05.2015 2226408592642 прийшов настільки відвертий брак, що просто диву даєшся, як таке можна взагалі пересилати покупцю! Це були шкіряні мешти чорного кольору. Один з них був весь вимазаний білим клеєм чи фарбою, а в другого була наскрізна дірка збоку. Але саме цікаве було в поверненні грошей. Воно відбулося в самий останній день (!) відведеного для цього терміну. Такий собі безпроцентний кредит. Ну і плюс до моїх витрат - доставка браку в обидві сторони за мій кошт.
3 -тій "сюрприз" ОСТАННІЙ. Ну і саме чудове моє останнє замовлення - 17.09.2015 MT9ATX, зимові чоботи. Ще при отриманні товару звернула увагу що вони кимось мірялися бо замок був неакуратно розшпилений, кілька зубців просто здеформовані і зміщені. Товар перед відправкою навіть не перевіряється!!! Я не захотіла заморочуватися з поверненням, виправила замок і залишила чоботи собі. Ну і через не повні 2 тижні підошва в них повідклеювалася. Ледве вдалося цей брак вернути назад (кожен раз новий консультант і кожен раз пояснення проблеми з початку. І так разів з шість!!!), а от свої гроші ніяк повернути не можу, консультанти (також кожен раз різні і знову всі пояснення з початку) "все виясняють та все вибачаються за незручності". Якщо не повернуть гроші - обов'язково піду у відповідні інстанції. І вам всім раджу так робити. Інакше шахраї будуть і надалі наживатися на нас.

Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 17 ноября, 2015 год Доброго дня. Приносимо вибачення за ситуації, що у Вас склалися. По Вашому замовленню 2157408194063 товару, на жаль, не виявилося у постачальника і ми не змогли Вам його відправити. По Вашому замовленню 2226408592642 кошти Вам були повернуті. По замовленню MT9ATX ми зараз подали запит на відповідального менеджера для прийняття рішення по Вашому питанню. Найближчими днями нам нададуть відповідь і ми Вас проінформуємо.

modnaKasta

Интернет магазин Tangle Teezer