Юзаю 6 років. Мені норм - Отзыв о Мобильный интернет Тримоб (3 Mob)

http://www.otzyvua.net/mobilniy-internet-trimob-3-mob От Сергій, опубликован 1 сентября, 2016 год

Сергій 1 сентября, 2016 год Юзаю 6 років, ще до того, як з"явилися "псевдо 3G-оператори", на кшталт "МТС" та "КС", які в свою чергу використовували трафік Укртелекому та їхні ж 3G-вишки. Єдино нормальні тарифи - маю 15+ гіг за 120 грн (ще старезний план і ніхто нікуди мене насильно не переводив чомусь!!!). Правда після того, як перешли на роумінг з КС на гівняний МТС-Водафон, то в GPRS-EDGE з"явилися проблеми з трафіком в роумінгу. На КС GPRS-EDGE явно швидший та безглючніший (можна навіть відео стрімити було!). А 3G - мене абсолютно влаштовує. Ще би набудували власних вишок, та спригнули з глюкавого МТС-Водафон роумінгу, то було би взагалі клас. 0 согласны, 0 не согласны

Мобильный интернет Тримоб (3 Mob)

"Тримоб"- это единственный мобильный оператор в Украине, который предоставляет услуги связи, имеющие стандарт UMTS / WCDMA. Компания "Тримоб" принадлежит ПАТ "Укртелеком". ООО "Тримоб" зарегистрировано 05 сентября 2011 года.

Мобильный интернет

Lurkmore