Интернет-магазин сумок MIS.ua

Интернет-магазин сумок MIS.ua адреса и контакты

Ровно

Рейтинг: 4/5 (15 отзывов), просмотров: 4699

Відгук про роботу сайту "Міс"

Світлана Чернігвська область (Украина, Чернігів) вторник, 14 ноября Купую сумки фірми "міс" протягом 5 років, які відповідають модним тенденціям та різною кольоровою гамою. Якістю та ціною виробів я задоволена на 100% (хоча маю вдачу прискіпливого покупця). Нещодавно познайомилася із сайтом "Міс" та зробила перше замовлення. Менеджер професіонал своєї справи. Надала повний та якісний коментар щодо уподобаної сумки. Щиро вдячна ВАМ!!! Оплата за вибором покупця - це важливо,бо...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Отличные сумки

Гость (Украина, Вишгород) 30 сентября, 2017 год Заказал две сумки , очень доволен ! 0 согласны, 0 не согласны

Не купуйте!

Гость (Украина, Київ) 30 августа, 2017 год На превеликий жаль, менеджери не реагують на запити.
1) За помилки менеджера замовлення відправили на інше відділення і оплату пересилки поклали на мене, тобто відправлення оплатила двічі!
2) фурнітура на сумці дуже погана. Не минуло місяця з дня покупки, а зламалось кріплення ручки!

Спасибо за подарок

Ирина 5 июня, 2017 год Подарил муж сумку вашей фирмы. Очень довольна, не ожидала! 0 согласны, 0 не согласны

Дякую за хороший сервіс

Гость (Украина, Київ) 24 мая, 2017 год Зробила замовлення на сайті, зі мною швидко зв'язалися. Того кольору, який я хотіла, не було. Менеджер запропонувала інші варіанти, вислала фото, відповіла на всі питання. В той же день мені відправили моє замовлення.
Замовляла рюкзак, якістю задоволена.

Дякую за швидке та безпроблемне обслуговування

Таміла (Украина, Дніпро́) 13 марта, 2017 год Замовила дві сумочки, обидві порадували, чекаю новинок на сайті! 0 согласны, 0 не согласны

Колір фурнітури чому не вказано?

Мирослава 27 ноября, 2016 год Чому в описах сумок не вказаний колір фурнітури? Судячи з фото, майже всі сумки - з жовтою фурнітурою, що мені абсолютно не подобається. 0 согласны, 0 не согласны

Чому сайт та сторінка в ФБ російською мовою???

Ірина 15 ноября, 2016 год Знайома давно з вашою продукцією, ще від початку створення. Дужжже вражена російськомовним сайтом та сторінкою в ФБ. Таке дивує зараз навіть в Києві, де половина населення ще російськомовне, а в Рівному це поза межею розуміння! Рівне 100% україномовне місто. Не позорте своє рідне місто!! Коли вся Україна бореться з ворогом, з "руским миром", тут така зрада! Раджу перейти на...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Чому сайт та сторінка в ФБ російською мовою???

Отзыв

Наталья 23 октября, 2016 год Сумка понравилась, кожа качественная. Спасибо за быструю доставку! 0 согласны, 0 не согласны

Всё хорошо.

Гость (Украина, Київ) 18 октября, 2016 год Вечером заказал через интернет, утром позвонили, после обеда прислали номер накладной Новой почты. Сумка - блеск!!! 0 согласны, 0 не согласны

який гарантійний термін експлуатації вашої продукції?

18 августа, 2016 год який гарантійний термін експлуатації вашої продукції? наприклад сумки жіночої шкірзам? 0 согласны, 0 не согласны

Отличный магазин!

Елена 17 августа, 2016 год Спасибо за отличный сервис. Заказ получила очень быстро. Сумка очень красивая, с качественной фурнитурой. 0 согласны, 0 не согласны

Дорогие посетители и наши клиенты

mis.ua (Украина) 23 апреля, 2016 год Будем очень признательны если Вы оставите на сайте http://www.otzyvua.net/ отзыв о работе нашего интернет-магазина. Мы внимательно будем следить за всеми Вашими пожеланиями, и даем обещание быстро реагировать на каждый отзыв и еще быстрее внедрять все Ваши пожелания в работу нашего сайта http://mis.ua! 1 согласны, 0 не согласны

Ровно

переулок Рабочий, 5