НАЙГІРШИЙ ПЕРЕВІЗНИК! - Отзыв о Мист Экспресс

Рейтинг: 3, всего отзывов 2296

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Лідія30963http://www.otzyvua.net/user/30963, опубликован вторник, 29 ноября

Лідія вторник, 29 ноября Замовила посилку, через декілька днів прийшла смс:"Очікуйте доставку завтра в певні години", я очікувала!!! За декілька хвилин до закінчення терміну звонить кур'єр й з поясненням, що уже пізно, темно ... і.т.д, й він посилку доставить завтра,. Я як нормальна людина ввійшла в положення й погодилась, хоча посилку чекала. Після цього мені прийшло смс що посилку перенесено й очікуйте доставку на наступний день також у певні години. Були плани, однак мусила бути дома й чекати посилку. В зазначений час телефонує кур'єр, розпитує як доїхати й каже очікуйте. Я очікую, однак через пів години він телефонуй й заявляє що йому забули її вложити!!!!!! Завтра привезуть !!!!! ЗАВТРА в очікувані години іі також ніхто не привіз, цього разу навіть без відмовок, просто не привезли Коли я вже через декілька днів почала дзвонити й виясняти де моя посилка, мені повідомляють ЩО МЕНІ ЇЇ НАМАГАЛИСЬ ДОСТАВИТИ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ, АЛЕ Я ПЕРЕНОСИЛА ДАТИ, ЯЯЯ???? Й ПОСТАВИЛИ ПЕРЕД ФАКТОМ ЩО ТЕРМІНИ УЖЕ ВИЙШЛИ, Й МОЯ ПОСИЛКА НА СКЛАДІ НА ПОВЕРНЕННЯ. Слів не вистачає, й образливо водночас!!!! 9 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) вторник, 29 ноября Доброго дня, Лідія! Приносимо вибачення за незручності від імені Компанії. ПІдкажіть, будь ласка, номер посилки для уточнення інформації, можливо нам вдасться повернути її для доставки. Очікуємо від Вас зворотню відповідь. Ми зацікавлені у вирішенні описаної Вами ситуації.
З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;