Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Лажа повна або історія мого телефону - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 657

Рейтинг: 3.6, всего отзывов 9844

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Nazar Suprun28922http://www.otzyvua.net/user/28922, опубликован 13 октября, 2016 годNazar Suprun 13 октября, 2016 год Шкода, що не можна додати зображення, але хоч так.
Зробив замовлення на розетці де пообіцяли що зі мною зв'яжуться для уточнення дати та часу доставки замовлення, не так сталося, як гадалося по суті прийшла смс з ультимативним ствердженням що доставка буде в такій то годині і номер кур'єра. Зідзвонившись з ним і пояснивши ситуацію попросив змінити або адресу або час доставки. Кур'єр погодився змінити адресу і передати мою посилку курєру відповідальному за район в якому знаходиться змінена адреса до першого кур'єра питань нема йому дякую він зробив те що попросили. Далі був дзвінок від менеджера з уточненням зміни місця доставки і фразою завтра буде. ОК подумав я. Прочекавши половину дня о 15:44 вирішую зателефонувати на гарячу лінію уточнити чи все в порядку отримую відповідь ваша посилка в кур'єра через 15 хв він вам зателефонує. ОК. Минуло 40 хв ііііііііііі пустота дзвоню на гарячу лінію вдруге там повідомляють що моя посилка на складі і обіцяють розібратись і зателефонувати найближчим часом іііііііііі от 21:34 я пишу цей відгук і передаю привіт гарячій лінії і всьому meest express.
Точний час дзвінків на гарячу лінію 15:44 і 16:23. Не хамив не кричав просто просив сказати що до чого і коли оскільки день завтра не робочий і куди і який кур'єр везтиме мою посилку мені вже аж цікаво самому.
А і доречі залишити відгук на сайті не вдається ні через кнопку на головній сторінці ні через особистий кабінет круто придумано нам на нас не жаліються значить в нас все добре))
4 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 17 октября, 2016 год Доброго дня, Назар! Приносимо вибачення за незручності від імені Компанії. Посилку доставлено 15.10.2016 по першопочатково вказаній адресі. Згідно Вашого запиту буде проведено внутрішнє службове розслідування, будуть вжиті відповідні заходи, які дозволять покращити якість наших послуг.
З повагою, "Міст Експрес"


Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.4
14 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.1
2581 отзыв
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться