Лажа повна або історія мого телефону - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Nazar Suprun28922http://www.otzyvua.net/user/28922, опубликован 13 октября, 2016 год

Nazar Suprun 13 октября, 2016 год Шкода, що не можна додати зображення, але хоч так.
Зробив замовлення на розетці де пообіцяли що зі мною зв'яжуться для уточнення дати та часу доставки замовлення, не так сталося, як гадалося по суті прийшла смс з ультимативним ствердженням що доставка буде в такій то годині і номер кур'єра. Зідзвонившись з ним і пояснивши ситуацію попросив змінити або адресу або час доставки. Кур'єр погодився змінити адресу і передати мою посилку курєру відповідальному за район в якому знаходиться змінена адреса до першого кур'єра питань нема йому дякую він зробив те що попросили. Далі був дзвінок від менеджера з уточненням зміни місця доставки і фразою завтра буде. ОК подумав я. Прочекавши половину дня о 15:44 вирішую зателефонувати на гарячу лінію уточнити чи все в порядку отримую відповідь ваша посилка в кур'єра через 15 хв він вам зателефонує. ОК. Минуло 40 хв ііііііііііі пустота дзвоню на гарячу лінію вдруге там повідомляють що моя посилка на складі і обіцяють розібратись і зателефонувати найближчим часом іііііііііі от 21:34 я пишу цей відгук і передаю привіт гарячій лінії і всьому meest express.
Точний час дзвінків на гарячу лінію 15:44 і 16:23. Не хамив не кричав просто просив сказати що до чого і коли оскільки день завтра не робочий і куди і який кур'єр везтиме мою посилку мені вже аж цікаво самому.
А і доречі залишити відгук на сайті не вдається ні через кнопку на головній сторінці ні через особистий кабінет круто придумано нам на нас не жаліються значить в нас все добре))

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 17 октября, 2016 год Доброго дня, Назар! Приносимо вибачення за незручності від імені Компанії. Посилку доставлено 15.10.2016 по першопочатково вказаній адресі. Згідно Вашого запиту буде проведено внутрішнє службове розслідування, будуть вжиті відповідні заходи, які дозволять покращити якість наших послуг.
З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;