Жахливий сервіс і безвідповідальний персонал - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Валентина28026http://www.otzyvua.net/user/28026, опубликован 19 сентября, 2016 год

Валентина 19 сентября, 2016 год Жахливий сервіс і безвідповідальний персонал,по вині якого нашу посилку CV700538791ES відправили в Запорізьку замість Хмельницької області і вже тиждень не можуть повернути і доставити за адресою.Кожного дня телефоную на гарячу лінію і кожного разу те саме:"Ми передамо запит і точно-точно сьогодні відправлять до Вас"Це сьогодні розтягнулось на тиждень а посилка і досі на складі.Написали свекрусі в Іспанію про цю ситуацію,розбирались там,пообіцяли виправити та ніякого зрушення немає.Набридли зі своїми вибаченнями та бездіяльністю.Пришвидшили б краще процес,щоб мені знову не довелось вигадувати на запитання синочка чи привіз дядя його машинки.Навряд чи я більше скористаюсь їхніми послугами після такого. 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 19 сентября, 2016 год Доброго дня, Валентина. Проконтролюємо, щоб сьогодні о 19:00 посилка була відправлена згідно напрямку, найближча доставка в Кам’янець-Подільський р-н, с. Лисогірка можлива 22.09.2016.
З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;