погано - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От dmytro27504http://www.otzyvua.net/user/27504, опубликован 16 сентября, 2016 год

dmytro 16 сентября, 2016 год посилки CV716276909US вже висить в брокерів 21 день
CV717922011US 10 днів

по правилах має бути максимум 10 днів -

я буду кожний день освітлювати статус посилок
і ставити оцінку

Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год Дмитре, це Ваше право, залишайте відгуки на даному ресурсі з оцінкою, на яку згідно Вашої точки зору заслуговує наша компанія. Звертаємо Вашу увагу, що обробка МПВ триває до 10-робочих днів. Інформація про причини затримання, а також про дії необхідні для розмитнення передаються митним інспектором в ММПО (у випадку з Вашими посилками дані передані митним брокерам). Ваші посилки знаходяться на митниці і питання розмитнення Вам слід вирішувати лише з брокерами компанії Росан по телефону (032) 244-03-08 або ж написати лист на електронні адреси Andriy.Gill@rosan.com.ua , sergiy.geliuta@rosan.com.ua , vm@rosan.com.ua .
З повагою, "Міст Експрес"
dmytro (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год бкокери працюють в росан
міст це один з структурних підрозділів росана.
їм підпорядковано згідно угоди митний пост на митниці.
я немаю справ з брокерами.
я маю справу з міст.
люди відповідальні за це повинні звязуватись з клієнтом.
" Вам слід вирішувати лише з брокерами компанії Росан "
це неправильно і не ...........................................
пройшло більше 10 робочих днів.
Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год Ви свідомо робите замовлення вартістю більше 150 євро. Не надаєте документів, підтверджуючих реальну цінність вкладення. Питання розмитнення Вам слід вирішувати лише з брокерами компанії Росан по телефону (032) 244-03-08 або ж написати лист на електронні адреси Andriy.Gill@rosan.com.ua , sergiy.geliuta@rosan.com.ua , vm@rosan.com.ua . Наприклад по CV716276909US 05.09.2016 Вас було проінформовано смс повідомленням. Чому Ви не надаєте зворотню інформацію брокерам, яку вони просять уточнити?
dmytro (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год я щойно відправив фактури на почту яку ви вказали.
я дійсно отримав смс з текстом що посилка знаходиться на оціненні вартості .деталі за тел ........
це інформаційна смс.
і що далі ???
чому ніхто не звязується зі мною ????
я можу навести приклад доставки посилок приблизно одної вартості - в скріншотах -
вашою фірмою і іншою ( не буду цього робити щоб не рекламувати конкурентів на вашій сторінці)
з дати оформлення на відправку до дати отримання.
результат не в вашу пользу.
міст мав єдиний плюс - це що могли пройти посилки з більшою митною вартісю.
тепер цього плюса нема.
появились конкуренти - і повилазили всі ваші мінуси.
дякую.

Мист Экспресс