погано - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От dmytro27504http://www.otzyvua.net/user/27504, опубликован 16 сентября, 2016 год

dmytro 16 сентября, 2016 год посилки CV716276909US вже висить в брокерів 21 день
CV717922011US 10 днів

по правилах має бути максимум 10 днів -

я буду кожний день освітлювати статус посилок
і ставити оцінку

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год Дмитре, це Ваше право, залишайте відгуки на даному ресурсі з оцінкою, на яку згідно Вашої точки зору заслуговує наша компанія. Звертаємо Вашу увагу, що обробка МПВ триває до 10-робочих днів. Інформація про причини затримання, а також про дії необхідні для розмитнення передаються митним інспектором в ММПО (у випадку з Вашими посилками дані передані митним брокерам). Ваші посилки знаходяться на митниці і питання розмитнення Вам слід вирішувати лише з брокерами компанії Росан по телефону (032) 244-03-08 або ж написати лист на електронні адреси Andriy.Gill@rosan.com.ua , sergiy.geliuta@rosan.com.ua , vm@rosan.com.ua .
З повагою, "Міст Експрес"
dmytro (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год бкокери працюють в росан
міст це один з структурних підрозділів росана.
їм підпорядковано згідно угоди митний пост на митниці.
я немаю справ з брокерами.
я маю справу з міст.
люди відповідальні за це повинні звязуватись з клієнтом.
" Вам слід вирішувати лише з брокерами компанії Росан "
це неправильно і не ...........................................
пройшло більше 10 робочих днів.
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год Ви свідомо робите замовлення вартістю більше 150 євро. Не надаєте документів, підтверджуючих реальну цінність вкладення. Питання розмитнення Вам слід вирішувати лише з брокерами компанії Росан по телефону (032) 244-03-08 або ж написати лист на електронні адреси Andriy.Gill@rosan.com.ua , sergiy.geliuta@rosan.com.ua , vm@rosan.com.ua . Наприклад по CV716276909US 05.09.2016 Вас було проінформовано смс повідомленням. Чому Ви не надаєте зворотню інформацію брокерам, яку вони просять уточнити?
dmytro (Украина, Львів) 16 сентября, 2016 год я щойно відправив фактури на почту яку ви вказали.
я дійсно отримав смс з текстом що посилка знаходиться на оціненні вартості .деталі за тел ........
це інформаційна смс.
і що далі ???
чому ніхто не звязується зі мною ????
я можу навести приклад доставки посилок приблизно одної вартості - в скріншотах -
вашою фірмою і іншою ( не буду цього робити щоб не рекламувати конкурентів на вашій сторінці)
з дати оформлення на відправку до дати отримання.
результат не в вашу пользу.
міст мав єдиний плюс - це що могли пройти посилки з більшою митною вартісю.
тепер цього плюса нема.
появились конкуренти - і повилазили всі ваші мінуси.
дякую.

Мист Экспресс